» »

Як зробити рекламний щитЯк зробити рекламний щит. Бігборди або рекламні щити великого розміру привертають погляди водіїв автомобілів та їх пасажирів, проїжджаючих мимо. Вони розміщуються на перетині вулиць, біля світлофорів і особливо тих місць, де спостерігається найбільший трафік. Як же створити рекламний щит правильно?

Як зробити рекламний щит
Вам знадобиться
  • - Рекламний щит;
  • - банер з рекламою.

Визначте основні параметри вашого бігборда: кількість його сторін, їх розташування, розміри рекламного поля, основну конструкцію щита. Наприклад, зазвичай великий рекламний щит володіє двома сторонами, А - назустріч руху і Б - проти нього. Вже від цього може залежати ефективність реклами та її вартість. Розташована з боку А реклама бігборда оцінюватиметься дорожче, оскільки реклама на протилежній стороні заважає водіям фокусувати їх увагу на дорозі.

Подумайте, як реклама на бігборді буде представляти вашу компанію або пропоновані послуги. Реклама повинна бути такою, що запам'ятовується, з вираженою чітко ідеєю, впливати на підсвідомість глядача, так як час контакту з ним може протікати всього кілька секунд. Все це і визначає особливості розробки дизайну вашого рекламного щита.

Виділіть основні цілі реклами. Першочерговим з них буде первинне залучення уваги глядачів. Наступною метою - вже її повторне нагадування. Далі основним завданням рекламного щита стане спонукання потенційних покупців до дії, тобто до здійснення покупки. І, нарешті, останнє, що повинен робити бігборд, це підтримувати товарообіг на досягнутому рівні. Оскільки тривалість контакту споживачів з рекламою на щита невелика, то бігборд потрібно створювати впізнаваним і не перевантажувати інформацією. Тому, поставтеся дуже серйозно до виготовлення оригінального макета.

Розпочніть друку реклами. Її здійснюють на банері (банерній тканині) щільністю до 570мкм на випадок того, якщо рекламна компанія планує повторну акцію в майбутньому. Оптимальною друк на паперовій основі стає тільки в сухі пори року і тривалість проведення рекламної акції повинна становити не більше місяця.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: