» »

Як створити службу таксіСлужба таксі - вельми привабливий бізнес. Незважаючи на те, що в ньому, як і у всіх інших, присутня конкуренція, якщо ретельно вивчити ринок і підготувати грамотний бізнес-план, можна розраховувати на гідну прибуток.

Як створити службу таксі
Вам знадобиться
  • - офісне приміщення;
  • - обладнання для офісу;
  • - укомплектований штат;
  • - рекламна кампанія,
  • - початковий капітал.

Насамперед вивчіть ринок і діяльність конкуруючих компаній. Виявіть їх сильні і слабкі сторони. Потім розробіть бізнес-план і прорахуйте майбутні витрати.

Виберіть назву для своєї компанії. Воно повинно відображати вашу діяльність і бути звучним і легко вимовним.

Зареєструйте юридична (ТОВ) або фізична (ІП) особа. Виберіть систему оподаткування. Багато невеликі компанії воліють працювати за спрощеною системою (ССО). Вона припускає два способи оплати податків. Можна платити 15% з доходів (після вирахування витрат) і 6%.

Коли документи будуть готові, можна буде приступати до пошуку приміщення. Офіс може розташовуватися в будь-якому районі. Орендуйте кімнату, оснастите її необхідною технікою, найміть диспетчерів з грамотною мовою і приємним голосом та укладіть договори з приватними візниками.

Придбайте 3 лінії для прийому дзвінків. Для цього вам знадобиться всього один телефонний номер. Купуйте 3 комп'ютера та програми для служб таксі O-taxi, Maxima або Infinity. Спеціальні програми допоможуть вести облік дзвінків, бути на зв'язку з водіями і автоматично визначати вартість поїздки.

Коли все буде готово, продумайте рекламну кампанію. Вам потрібно, щоб про вашу організацію дізналося якомога більше людей. Ефективним кроком стане створення сайту. Крім цього, замовте листівки та буклети. Їх можна розклеювати і поширювати біля великих торгових центрів.

На перших порах необхідно вигідно відрізнятися від конкурентів. Тому подумайте, як ви зможете зацікавити потенційних клієнтів. Запропонуйте спеціальні ціни в певний час доби. Робіть знижки на другу і наступні поїздки.

Для створення служби таксі вам знадобиться від 150 тис. рублів початкового капіталу. Прибуток становитиме в середньому 30%.

Є ще один варіант розвитку даного бізнесу, однак він має на увазі солідні вкладення. Крім відкриття диспетчерської служби, ви можете організувати власний таксопарк. У цьому випадку вам потрібно буде закупити автомобілі, прийняти на роботу водіїв та майстрів, які будуть проводити технічне обслуговування машин.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: