» »

Групи дитячих автокріселАвтокрісло - це незамінна річ в машині сучасних батьків. Для новонародженої дитини якнайкраще підійде автолюлька, для однорічного - автокрісло групи 1, а в три роки малюк зможе з упевненістю перейти до моделі групи 2-3. Існують також універсальні автокрісла, в яких поєднуються функції відразу декількох груп.

Групи дитячих автокрісел

Автолюлька для новонароджених

Батьки, які звикли жити в ритмі великого міста, не уявляють свого життя без автокрісла. Це незамінна річ для тих, хто воліє брати дитину з собою в тривалі подорожі або поїздки за продуктами.

При виборі автокрісла слід врахувати, що вони класифікуються за групами в залежності від ваги і віку дитини. Для новонароджених і малюків з малою вагою кращим варіантом буде автолюлька, яка зовні нагадує кошик від коляски з чашоподібним корпусом. Зазвичай її кріплять на задньому сидінні перпендикулярно напрямку руху і фіксують за допомогою штатного ременя безпеки автомобіля.

Крім того, автолюлька або автокрісло групи 0 має зручну ручку для транспортування та внутрішні ремені безпеки, головне завдання яких - перешкоджати випаданню малюка під час різкого гальмування або форс-мажорних ситуацій.

Автокрісло для дитини від 1 до 3 років

Батькам, чадо яких вже добре сидить і спостерігає за змінюваними під час їзди «картинками» у віконці, відмінно підійде автокрісло групи 1. У ньому малюк зможе «колесити» до тих пір, поки не набере вагу в 15-18 кг.

Дане сидіння обов'язково повинно мати утримує столик або внутрішні п'ятиточкові ремені залежно від ціни і виробника. Також істотно, щоб у ньому регулювався куточок нахилу на той випадок, якщо дитина захоче поспати в дорозі. При виборі необхідно звернути увагу на те, чи мається в комплекті м'який чохол, який зробить перебування дитини в автокріслі максимально комфортним.

Автокрісло для дитини від 3 до 12 років

Автокрісло групи 2 розроблено для малюків від 3 до 7 років. Однак слід зазначити, що в чистому вигляді сидіння даної групи зустрічаються досить рідко. Зазвичай вони об'єднуються виробниками в групу 2-3, розраховану на дітей від 3 до 12 років.

Відмінність цих автокрісел полягає в тому, що в них відсутні внутрішні ремені, тому дитина фіксується за допомогою ременя безпеки авто - для цього в моделі є спеціальні отвори. Крім того, воно не розраховане на сон під час їзди, так як в своєму розпорядженні лише невеликим кутом нахилу для відпочинку.

Бустер

Бустер або автокрісло групи 3 являє собою тверде сидіння без спинки, яке має підлокітники і отвори для ременя безпеки. Їх використання раціонально в тому випадку, якщо зростання дитини становить не більше 130-135 см. Істотним недоліком даної моделі є відсутність бічного захисту.

Для людей, що віддають перевагу купувати універсальні речі, розроблені автокрісла, в яких поєднані функції відразу декількох груп. Проте слід врахувати, що, як правило, вони коштують трохи дорожче звичайних моделей.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: