» »

Як вибрати автолюльку для новонародженогоМолоді мами ще при вагітності повинні замислюватися про безпеку свого малюка в автомобілі. Адже вже після виписки з пологового будинку їм доводиться користуватися машиною, щоб дістатися додому. Дитяче автокрісло - річ дуже потрібна і незамінна. Саме воно може врятувати життя вашої дитини при аварії.

Як вибрати автолюльку для новонародженого

Для перевезення дітей у машині виробники пропонують автолюльки, які прослужать від народження і до року, і автокрісла, які підходять від народження і до 3-4 років. Давайте подивимося, чим вони відрізняються і як вибрати їх.

Автолюлька часто продається разом з коляскою. Вона легка, має перекидну ручку, можна без зусиль переносити дитини в ній. Часто мами використовують їх як крісло-гойдалку або стільчик для годування. Автолюлька встановлюється проти руху автомобіля, щоб при різкому гальмуванні дитина не пошкодив шийні хребці і голову.

Люлька має напівлежаче або лежаче положення, що важливо для маленьких дітей. Дитина фіксується в ній ременями безпеки, тому на виписку приготуйте НЕ ковдру, а комбінезон з «ніжками». Але автолюлька прослужить вам близько 6-9 місяців, поки дитина не буде впевнено сидіти. Пізніше доведеться купувати автокрісло.

Автокреслокрепітся в машині штатними ременями безпеки, спиною по ходу руху. У кріслі дитина пристібається внутрішніми ременями, іноді встановлюються валики для підтримки голови. Для немовлят крісло нахиляється на 45 °.

Але для новонароджених з маленькою вагою такі універсальні автокрісла можуть бути дуже глибокими, тому для них все-таки радять купувати автолюльку. Автокрісла дуже важкі, їх незручно заносити додому, доводиться залишати в машині. Також дуже незручно забирати сплячу дитину з крісла.

Як вибрати?

Вибирайте автокрісла і автолюльки з якісних матеріалів. Пластмасові деталі повинні бути міцними, без різкого і неприємного запаху. Кріплення повинні бути металевими. Тканина на автокріслі повинна бути дихаючої. Дуже добре, якщо чохол з крісла можна зняти для прання.

Завжди «приміряйте» крісло на дитину. Для великих дітей вибирайте крісла глибокі і широкі, щоб навіть взимку він помістився туди в одязі. Для маленьких або недоношених дітей вибирайте крісла скромних розмірів.

Перед покупкою переконаєтеся, що автокрісло сумісно з вашим автомобілем. Важливо, щоб всі кріплення ідеально підходили один одному, а установка крісла не займала багато часу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: