» »

Як вибрати кенгуруЯк вибрати кенгуру. Якщо раніше для прогулянок з дітьми всі батьки використовували звичайні прогулянкові коляски, то сьогодні у кожної сім'ї є альтернативи - багато молоді мами користуються слінги і кенгуру-переносками, які дозволяють дитині бути ближче до мами і відчувати себе комфортніше, ніж в колясці. Однак до вибору кенгуру потрібно підходити серйозно - від правильного вибору залежить не тільки комфорт дитини, але і ваш власний комфорт. Кенгуру правильної конструкції дозволить вам позбавитися від ваги важкої коляски, яку більше не потрібно переносити з поверху на поверх, а також дозволить не відчувати великої ваги дитини, який завжди буде з вами, куди б ви не пішли. Як вибрати правильну модель кенгуру серед маси пропонованих магазинами моделей?

Як вибрати кенгуру

При виборі звертайте увагу на вагу дитини - різні кенгуру розраховані на різну вагу. Зазвичай кенгуру витримують вагу дитини до 10 кг. Деякі моделі дозволяють носити дітей з самого народження, укладаючи їх горизонтально, а не вертикально - у таких моделей обов'язково повинна бути страховка для дитини, щоб запобігти його перевертання вниз головою.

Для дитини двох-трьох місяців кенгуру повинен бути оснащений бічними фіксаторами, які зможуть притягувати малюка якомога ближче до грудей матері, так як в такому віці дитина ще не може самостійно сидіти. У положенні сидячи дитини можна поміщати в кенгуру тільки після того, як він навчиться впевнено сидіти.

Після півроку дитині підійдуть кенгуру, в яких дитина сидить обличчям до мами, або перебуває за її спиною, або на стегні. У кенгуру повинен бути щільний підголовник, який утримає голову дитини і не викличе у нього дискомфорту.

Вибираючи кенгуру, зверніть увагу на ширину його ременів. Ремені не повинні бути вже семи сантиметрів, а також у них повинні бути м'які прокладки і регульована довжина. Переконайтеся, що відрегулювати кенгуру ви зможете самостійно, навіть у надітому стані. Всі ремені і кріплення кенгуру повинні бути простими та зручними, щоб надягання не зайняло у вас тривалого часу.

Лямки кенгуру повинні перехрещуватися на спині - це правильно розподілить навантаження. Кенгуру буде легше носити, якщо крім спинних лямок він буде оснащений поясним ременем із застібкою на талії.

Перевірте надійність кріплень - вони повинні бути міцними і якісними, і потрібно віддавати перевагу засувок і карабінів, а не кнопок і липучкам. Спинка кенгуру повинна кріпитися чи не до пахвових, а до плечових лямок.

Зверніть увагу на ширину сидіння - вона повинна складати не менше 16-20 см і мати м'які валики по краях. Відстібається сидіння дозволить перекласти заснув дитини в ліжечко або коляску, що не потривоживши його.

Залежно від сезону, в який ви плануєте використовувати кенгуру, вибирайте рюкзачки з різних матеріалів. Для літніх місяців можна вибрати кенгуру з дихаючими вставками з натуральних тканин, а зимові моделі рюкзачков повинні бути утеплені флисом або іншим теплим матеріалом.

Щоб запобігти постійне забруднення кенгуру, використовуйте нагрудник. У разі негоди до кенгуру можна прикріплювати знімний козирок або чохол, що захищає дитину від дощу.

Щоб знизити навантаження на хребет дитини, кенгуру повинен мати м'які валики, що підтримують дитину під пахвами.

Рюкзачок повинен бути зшитий так, щоб його можна було легко і швидко випрати.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: