» »

Як закрити шафи від дітейЗ появою маленького чоловічка в будинку виникає небезпека для вмісту шаф. Що зберігаються в них документи, фотографії та інші папери можуть постраждати від надмірної цікавості малюка. А найголовніше, може постраждати і він сам. Відкриваючи і закриваючи ящики і дверці шаф, він ризикує прищемити пальчик, а наткнувшись на домашню аптечку, може спробувати на смак ліки. Цього можна уникнути, закривши шафи за допомогою підручних засобів або скориставшись спеціальними засобами дитячої безпеки.

Як закрити шафи від дітей

При наявності замків на шафах і ящиках слід ключами. Згодом приберіть їх в недоступне для дитини місце. В якості замку складаний двері можна використовувати гачок, необхідний для фіксації стулок у певному положенні (складеному / розкладеному).

Закрити шафи і шафки з орними стулковими дверцятами можна за допомогою мотузки: вісімкоподібних рухами обмотайте сусідять ручки і туго зав'яжіть кінці мотузки. Такий варіант зручний тільки в тому випадку, якщо вміст шаф використовується рідко.

Придбайте в магазинах, що спеціалізуються на продажу дитячих товарів, спеціальні засоби для дитячої безпеки. Замки-блокіратори - це і зручніше, і естетичніше, і не дуже дорого. Вони дозволяють обмежити доступ в шафи дітям, у той час як батькам відкривати і закривати шафи не складе труднощів. До того ж такі види замикаючих пристроїв є для кожного типу дверцят (орних, розсувних, складних). Наприклад, для орних підійдуть розсувні U-образний і C-подібний замки-блокіратори, «м'який» замок і, звичайно ж, універсальний. Різниця між ними полягає в способах кріплення і використання. Зокрема, «м'який» замок блокує доступ до вмісту шафок за допомогою міцного пластикового шнура з фіксуючими насічками. А універсальний являє собою гнучкий пластиковий замикаючий ремінь на самоклеючій основі. Його можна також використовувати як замок для розсувних, скляних, дзеркальних та інших дверей.

Для висувних ящиків існують спеціальні засувки. Вони розрізняються за способом кріплення і розміщення: внутрішні та опускаються засувки кріпляться за допомогою шурупів із зворотного боку ящиків, а бічні - з зовнішнього боку на липучках. Наприклад, засунувши ящик з бічною клямкою, відкрити його можна, натискаючи на дві кнопки і одночасно висуваючи ящик.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: