» »

Як перевозити дитину у таксіПодорож з маленькою дитиною в таксі - відповідальне і непроста справа, особливо якщо мова йде про міжміських поїздках. Батьки повинні не тільки подбати про наявність автокрісла, але і стежити за поведінкою малюка, щоб не відволікати водія.

Як перевозити дитину у таксі

Правила безпеки

Подорож з дитиною - захоплююче заняття, що має ряд тонкощів, особливо якщо батьки вважають за краще користуватися автомобілем. Вирішивши замовити таксі, потрібно заздалегідь попередити диспетчера про те, що в салоні буде пасажир до 12 років. У цьому випадку компанія зобов'язана подбати про наявність автокрісла і підібрати відповідну машину. Воно кріпиться до заднього сидіння авто за допомогою спеціальних ременів безпеки.
Відомо, що на швидкості більше 60 км / год малюка практично неможливо утримати на руках в разі екстреного гальмування, тому наявність автокрісла обов'язково.

У разі якщо батьки заздалегідь не попередили про присутність маленького пасажира, і в машині немає дитячого утримуючого пристрою, водій має право відмовити в перевезенні, так як всю відповідальність він бере на себе, в тому числі оплату штрафу. Для самих маленьких діток передбачені автолюльки, які надають всі умови для комфортної подорожі. Дуже добре, коли в арсеналі батьків є така річ. У даному випадку при замовленні таксі вони можуть підкреслити, що потрібна машина підвищеної комфортності, куди б з легкістю помістилося власне автокрісло.

Брустер - спеціальна подушка для перевезення малюків. З її допомогою дитина піднімається на необхідну висоту, щоб стандартний ремінь безпеки міг пройти через його плече.

Правила поведінки

Найчастіше водії таксі не дуже люблять перевозити маленьких дітей, так як вони шумлять і заважають у дорозі. Завдання батьків полягає в тому, щоб зайняти дитину під час їзди, наприклад, можна розглядати пейзажі за вікном, грати в ігри на планшеті або телефоні, а також балуватися іграшками, якщо дитина зовсім мала.

Дуже важливо, щоб при їзді водій не відчував дискомфорту, адже від цього безпосередньо залежить безпека пасажирів. Буває, що дитя може злякатися незнайомої обстановки і розплакатися, в даному випадку потрібно вийти з машини і представити поїздку у вигляді захоплюючої гри, щоб заманити увагу крихти.

Тривалі поїздки

Поїздки на далекі відстані сприймаються непосидами досить складно. Курсуючи на таксі між містами, батьки повинні запастися всім необхідним - їжею, водою, іграшками, памперсами, вологими серветками і т.д. Якщо подорож заплановано на жарку пору року, і в машині працює кондиціонер, раз на кілька годин обов'язково потрібно зрошувати слизову оболонку носа крихти, щоб уберегти її від пересихання.

Не слід перегодовувати дитину в дорогу, щоб його не заколисало, також потрібно захистити малюка від надмірного вживання рідини. Поїздка з дитиною на таксі або власному авто - відповідальна справа, що вимагає від батьків підвищеної уваги.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: