» »

Як привчити дитину до автокріслаНеобхідність використання автомобільних крісел при перевезенні дітей, які не досягли 12-ти річного віку, закріплена законодавчо. Ці пристрої не тільки забезпечують безпеку дитини, але й дозволяють батькам уникнути штрафних санкцій. На ринку представлено багато моделей подібних сидінь. Вони зручні і комфортні. Однак часом малюки з небажанням погоджуються подорожувати в них. Як привчити до автокрісла норовливого крихітку?

Як привчити дитину до автокрісла

Для початку слід правильно вибрати автокрісло для дитини, відповідно до його вагою і віком. Сьогодні у продажу є різні групи таких пристроїв, від 0 до 3. Крім того, можна придбати і універсальне крісло. Подібні агрегати здатні трансформуватися, пристосовуючись до потреб і параметрами юного «мандрівника», який, як правило, швидко зростає.

Вирушаючи в магазин, щоб вибрати автокрісло, візьміть з собою дитину. Нехай він сам віддасть перевагу одній з представлених моделей. «Ініціативність» зазвичай йде лише на користь, і дитина з гордістю використовує вбрання особисто ним крісло.

Якщо у вас немає можливості взяти малюка з собою або він ще занадто малий, то не варто відразу ж використовувати автокрісло для дитини по призначенню. Для початку крихітку слід познайомити з новим пристроєм. Поставте його будинку. Посадіть улюблене чадо зручніше. Дайте йому іграшки або організуйте веселу і забавну гру, в якій головною «дійовою особою» стане нове крісло. Наприклад, це може бути гра в космонавтів або водіїв швидкої допомоги. Тут слід враховувати інтереси дитини. Якщо проїжджаючі поліцейські машини викликають у його душі непідробний захват, то запропонуйте малюкові побути саме поліцейським.

Відрегулюйте автокрісло під своєї дитини. Перевірте, чи не тиснуть йому ремені безпеки, чи правильно обраний нахил спинки і висота підголовника. Пам'ятайте, від того, наскільки комфортно почуватиме себе малюк в кріслі, безпосередньо залежить те, як швидко він до нього звикне.

Чи не вирушайте відразу в тривалу подорож. Перша поїздка не повинна становити більше 30 хвилин. Ви можете навіть просто поїздити по дворах. Це буде своєрідний «тест» на витривалість дитини та її симпатію до щойно придбаному автокрісла.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: