» »

Як відучити дитину від годуваньЖіноче молоко є ідеальним харчуванням для дитини: за своїм складом воно найкраще забезпечує потреби зростаючого організму. Кожна мама сама вирішує, протягом якого часу зберігати цей безцінний дар природи, але рано чи пізно потреба в тому, щоб відучити дитину від годувань, все одно виникає.

Як відучити дитину від годувань

Припиніть годування на вимогу. Чим старша дитина, тим простіше це зробити. Дитину необхідно виховувати таким чином, щоб він усвідомлював, що груди він отримує лише в тих випадках, коли це дозволяє мама, а не тоді, коли захочеться йому самому.

Намагаючись відучити дитину від годувань, робіть це поступово. Почніть з відмови від обідніх прикладань до грудей. З введенням прикорму материнське молоко перестає бути основним джерелом живлення, тому смоктання грудей стає більшою мірою заспокійливим моментом. Днем переключити увагу дитини на більш цікаві занятті цілком можливо.

Наступний крок - відучення від ранкових годувань. Тим більше що після пробудження зробити це набагато простіше, так як дитину оточує безліч цікавих речей.

Найскладніше полягає в тому, щоб відучити від годування грудьми перед сном. Діти звикають засинати з грудьми і в цьому випадку універсальних рекомендацій до дії бути не може. Одним допомагає укладання дитини іншими членами сім'ї, тоді як інші намагаються замінити груди пляшкою з водою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: