» »

Як відучити дитину від заколисування на рукахЯк відучити дитину від заколисування на руках. Ваш улюблений крихітка, що засинає у вас на руках - тяжкість приємна. Можна вдосталь намилуватися засинати малюком, відчувати тепло маленького тільця і ​​запах його волосків. Але краще дитину все ж не привчати до засипання тільки на руках - в майбутньому це може стати справжньою напастю, малюк буде відмовлятися від сну і вередувати, якщо ви не візьмете його на руки. І якщо ви вже привчили малятко до рук, то потрібно поступово відучувати його від цієї звички

Як відучити дитину від заколисування на руках

Відучити дитину від заколисування на руках можна, тільки якщо плавно замінювати знаходження на руках при засипанні іншими способами заколисування. Для цього починайте заколисувати малюка в ліжечку і через якийсь час, якщо він почав хвилюватися, візьміть його на руки, але раніше, ніж він почне плакати. Інакше дитина швидко зрозуміє, що плачем можна змусити вас взяти його на руки, і відучити його від цієї манери буде дуже складно.

Якщо ваш малюк любить, щоб його саме качали, то краще всього придбати дитяче ліжечко, так званого маятникового типу, яка гойдається не нахиляючись люльки, а переміщенням всій верхній частині ліжечка. Як показує практика, при такому способі заколисування малюки засинають краще.

Багато діток люблять лежати на руках не через заколисування, а для того, щоб ближче відчувати близькість мами, відчувати її поруч. Таких малюків краще укладати спати не в ліжечко, а на своє ліжко поруч з собою. Поставити навпроти небудь предмет, відволікаючий увагу малюка і спробувати «загладити» дитини - злегка поплескувати його по попці (що зазвичай люблять дітки молодше року) або гладити по голові.

Можна так само спробувати щось почитати вголос. Підходить цей спосіб тільки для діточок, які не влаштовують істерик перед сном. Після того як малюк заснув, його потрібно акуратно перенести в своє ліжечко, інакше ви можете отримати іншу проблему - бажання малюка постійно спати з батьками.

І найголовніше, що потрібно не забувати, якщо ви вирішили відучити дитину від заколисування на руках - не привчати його до рук знову. Цим зазвичай грішать молоді мами, які хочуть швидше вкласти спати свого дитя.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: