» »

Як вибрати триколісний велосипед для дитиниТриколісний велосипед - перший власний транспортний засіб для малюка. Найчастіше питання купівлі дитячого транспорту виникає навесні або влітку. І щоб придбати відповідний велосипед, необхідно грамотно оцінити безпеку, зручність обраної моделі.

Як вибрати триколісний велосипед для дитини
Придбання триколісного велосипеда - раціональне рішення для батьків малюків не старше 3-4 років. Кататися на такому транспортному засобі дитина може з моменту, коли він буде впевнено ходити. Тобто розумніше купувати велосипед на трьох колесах для дворічного спортсмена. На перший час мама і тато можуть підстрахуватися, вибравши модель з ручкою.

Нюанси покупки триколісного велосипеда

За допомогою триколісного велосипеда дитина зможе не тільки весело проводити час, але й зміцнювати м'язи ніжок, розвивати моторику рук. У малюка буде також розвиватися координація рухів.

Щоб вибрати відповідний триколісний транспорт, необхідно враховувати, що виробники для дітей віком до 4 років пропонують кілька варіантів велосипедів. Це класичні моделі, велоколяски з ручками, а також гібридні рішення. Традиційно велоколяски рекомендуються малюкам не старше 2 років, а переходити на класичний велосипед можна ближче до трьох років. У будь-якому випадку купувати триколісний велосипед необхідно у відповідності з віком крихти.

При покупці велосипеда необхідно оцінити зручність сидіння. Крісло з пластика може бути занадто жорстким для дитини, слизьким, тому варто віддати перевагу велосипеду з гумовим сидінням. Для малюка старше двох років оптимальним вибором стане сидіння трикутної форми. Воно дозволятиме змінювати позу під час руху. Сидіння на дитячому велосипеді повинно мати обмежувач - він не повинен бути занадто жорстким, в ідеалі варто віддати моделі з можливістю регулювання обмежувача.

Що ще врахувати при виборі триколісного велосипеда

Важливо, щоб велосипед мав широкі і великі педалі, маляті буде простіше їх крутити, діставати для них. Для самих маленьких актуально наявність підніжки. Вона може бути схожою на пряму підставку або невелике коритце. Ніжки дитини повинні поміщатися на цю деталь.

Якщо ви вибираєте модель транспорту з ручкою, краще взяти велосипед з регулюванням. Так зручніше управляти триколісним велосипедом. Найпривабливіший варіант - конструкція зі знімною ручкою.

Хорошу прохідність забезпечить велосипед з масивними колесами, оптимально, якщо вони зроблені з гуми. Пластикові колеса не такі маневрені, на них складніше їздити по бруду чи піску. Відмінно, якщо велосипед має кошик для іграшок або сумки батька, козирок від дощу і сонця. При бажанні можна вибрати модель з ігровою панеллю, яскравими наклейками або музикою, світлодіодами. Асортимент дитячих триколісних велосипедів включає варіанти для дівчаток і хлопчиків, а також універсальні вироби.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: