» »

Як навчити дитину грати в хокейХокей - дуже популярний вид спорту, як у дорослих, так і дітей. Щоб навчити дитину грати в хокей і зробити з нього справжнього спортсмена, необхідно підготувати малюка до непростого навчання.

Як навчити дитину грати в хокей

Перш ніж перейти до навчання самій грі, потрібно підготувати дитину, як морально, так і фізично, до цього непростого виду спорту. Почніть з подолання страху і невпевненості перед неминучими на початковому етапі падіннями і помилками.

Тренування повинні бути регулярними, три-чотири рази на тиждень. Тільки систематичні заняття допоможуть починаючому ігорку швидко опанувати спеціальними навичками, безболісно звикнути до дисципліни і навчитися всім необхідним прийомам.

Допомагаючи дитині освоїти хокей, не потрібно кричати на нього і тиснути на дитячу психіку. Краще подавати знання в ігровій формі і не вимагати неможливого. Інакше є варіант, що малюк замкнеться і буде почувати себе приниженим.

Навчання повинне проходити поетапно. Не ставте дитини відразу на ковзани. Спочатку навчіть його тримати правильно ключку і ганяти нею шайбу або м'яч. Краще це робити на сніговій, добре укоченій поверхні. Такий спосіб гри дозволить юному хокеїстові навчитися вправно маневрувати ігровими знаряддями, контролювати ситуацію на полі і відчувати командний дух, що особливо важливо в колективних іграх.

Не варто відразу намагатися пояснити всі складні правила і прийоми дорослого хокею. Тут буде достатньо відпрацювати катання на ковзанах і удари ключкою. Дитячий хокей може проводитися за спрощеними, але доступним правилам.

Коли вправи дадуть результат, і дитина опанує основними ігровими маневрами, почніть навчання катанню на ковзанах. Це дуже складний процес, який вимагає великих зусиль і часу. Спочатку навчіть свого вихованця просто пересуватися на ковзанах дрібними кроками. Завдяки щоденним тренуванням, м'язи ніг швидко зміцняться, а малюк навчиться добре тримати рівновагу. Попередьте дитину що падіння, садна і забиті місця неминучі, тому до них потрібно поставитися не як до поразки, а як до звичайного навчальному процесу. Також важливо відразу прищепити юному спортсмену правильну техніку відштовхування і руху по льоду. Щоб заняття проходили результативніше, можна запропонувати зіграти в яку-небудь гру, наприклад, попросити проїхати між саморобними перешкодами, не зачепивши їх.

Коли катання на ковзанах налагодиться, можна перейти до наступного етапу навчання учня хокею - суміщенням катання на ковзанах і роботою з ключкою. Об'єднати ці два заняття спочатку не так-то просто, але з часом всі дії на полі повинні дійти до автоматизму. Ключка в руках дитини повинна бути легкою і маневреної.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: