» »

Як оформити дитячий майданчик у дитячому садкуЯк оформити дитячу площадку. Оформлення ділянки в дитячому саду повинне бути яскравим, незвичайним і пізнавальним. Будиночки, гірки, гойдалки, турніки - все це сприяє гармонійному розвитку дитини. Одноманітні предмети на території дітям швидко набридають, і тоді наступає момент подумати про внесення чогось нового.

Як оформити дитячий майданчик у дитячому садку
Вам знадобиться
  • - Покришки;
  • - лобзик;
  • - фарба;
  • - будівельна каска;
  • - гіпс;
  • - х / б тканину.

Виготовте чарівних равликів. Для цього вам знадобляться старі покришки, фарба і лобзик. Намалюйте на колесі обриси мордочки равлики - голову і ріжки. Також намалюйте шию. За допомогою лобзика виріжте покришку і виверніть. Один кінець колеса загорніть в черепашку і закріпіть саморізами. Кілька равликів будуть чудово виглядати на майданчику.

На додаток до равликам змайструєте їжачка. Візьміть будівельну каску, видаліть з неї все зайве. Повапните шаром гіпсу товщиною в один сантиметр. Далі з гіпсу виліпити голки. Якщо поверхня нерівна і має тріщини, обробіть її пензликом, змоченим водою. Після того як їжачок просохне, можна приступати до фарбування. Намалюйте оченята, рот, ніс. Чорною фарбою можна забарвити голки.

В оформленні дитячого майданчика використовуйте саморобних курочок і півника. За викрійці зшийте пташине сімейство. Як матеріал використовуйте бавовняну тканину.

Набейте курочок синтепоном, як можна тугіше. Поверхня покрийте гіпсом або алебастром. Після того як перший шар підсохне, нанесіть другий. Нерівність сгладьте.

Розпишіть вироби акриловими фарбами і покрийте лаком. Щоб пташки стояли, виготовте підставку. За її центру вбийте довгий цвях, а всередину виробів вставте порожній стрижень від авторучки. Стержень надіньте на цвях, і курочки будуть стояти.

Встановіть будиночки і конструкції різних форм. Завдяки їм діти зможуть цікаво проводити час на ділянці дитячого саду.

Рейкові будиночки з одного боку покрийте тентом або кольоровим матеріалом. Іншу сторону прикрасьте кучерявими рослинами. Такі будиночки користуються у дітей великою популярністю, оскільки дозволяють грати в рольові ігри - в лікарню, школу або сім'ю. Крім того, подібні споруди дозволяють вихователям спостерігати за грою і направляти її в потрібне русло.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: