» »

Куди сходити з дітьми в ВолгоградіКуди сходити з дітьми у Волгограді. Поїздка в Волгоград з дітьми дошкільного та шкільного віку стане незабутньою в будь-який час року. Але особливо добре тут буває на початку червня і в кінці серпня, так як середина літа тут особливо спекотна. Вже в цей час можливо покуштувати свіжих фруктів і ягід, які ростуть на місцевій плодовитого землі.

Куди сходити з дітьми в Волгограді

Сміливо йдіть по магазинах, адже на допомогу батькам прийдуть дитячі майданчики всередині торгових центрів. Наприклад, в ігровому центрі «Піраміда» з дітьми зможуть залишитися педагоги, які допоможуть їм кататися на атракціонах, а також пограють в розвиваючі ігри. Цей заклад під назвою «П'ятий елемент» працює щодня з полудня.

А в торговому центрі «Парк-Хаус» з дітьми пограють справжні клоуни. Довірте дитини творчості художників і аквагримом, тоді він зможе на час перетворитися на улюбленого персонажа. Там же можна подивитися мультфільм у дитячому кінотеатрі-мультиплексі або спектакль у ляльковому театрі. Цей дитячий парк прийме батьків з дітьми з десяти ранку до десяти вечора.

Батьки і діти цікаво разом проведуть час в Crazy Park. Здійсніть захоплюючу прогулянку по лабіринту «Аймон», позмагайтеся у влучності повітряними кульками на атракціоні «Баллистика», пориньте в капсулі «Міраж» в інший вимір. Дитячий парк працює з 10-00 до 22-00 ч.

У будь-який час року відвідуйте аквапарк у Волгограді, ціни якого цілком прийнятні. Знаходиться він на березі Волги. Тут є як відкрита літня зона, так і теплі зимові басейни з крутими гірками. Славиться це місце і красивим зимовим садом, де можна спокійно відпочити в тіні екзотичних рослин. Тут працює відмінне кафе. Аквапарк відкритий для всіх з 12-00 до 24-00 ч.

Разом з дітьми дошкільного віку відвідайте театри: ляльковий або музичний У ляльковому театрі багато п'єс, які зацікавлять дітей від 2 до 5 років. Музичний ж театр багатий репертуаром для різновікової аудиторії. Дивовижна музика і майстерність акторів сприятимуть розвитку музичного слуху дитини, смаку до театру.

Зі школярами обов'язково сходіть на Пам'ятні історичні місця Волгограда: Мамаєв Курган і Панораму. Саме у воєнні 1941-1945 роки в Сталінграді, тепер іменується Волгограді, пройшли кровопролитні бої, які з'явилися переломним моментом в історії Великої Вітчизняної війни на шляху до Перемоги. Також можна відвідати місцеві краєзнавчі музеї.

Отримайте незабутні враження разом з дітьми в місцевому цирку, розважальних ігрових центрах «Киномакс», «Гіппопо» і т.д. Вельми пізнавально і захоплююче буде відвідати Океанаріум, де діти та дорослі з задоволенням ознайомляться з морськими і прісноводними мешканцями. У величезному акваріумі над головою у глядачів пропливають різні акули та інші дивовижні риби. Взимку катайтеся з дитиною на одному з катків, їх у Волгограді багато. Там видають ковзани і беруть плату за час катання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: