» »

Навіщо діти їдять бурулькиДорослим часто незрозумілі мотиви, якими керується дитина. Чому, наприклад, ваш малюк віддав перевагу раптом грати підібраною кострубатою палицею, залишивши осторонь дорогу лаковану іграшку, куплену в магазині, або навіщо він так наполегливо лізе в брудну калюжу? Ось питання, а ви говорите: бурульки.

Навіщо діти їдять бурульки

Ох вже ці дорослі

Чому діти люблять смоктати бурульки? Дивне питання, товариші дорослі. А чи не ви самі придуманим звисаючим з карнизів сталактитами назвою дали привід? Раз «бурулька» - значить треба її смоктати! Ось і виходить: «Мама, що це?» - «Це бурулька. Куди ж ти в рот її тягнеш?! »

Бурулькою називали згорнуту в кульочок ганчірку з розжувати хлібцем, яку мати давала дитині, залишаючи його одного, наприклад, на польових роботах. Крижані бурульки за формою нагадують «ріжок» - так ще називали ту соску.

Діти дуже люблять задавати дорослим два питання: «навіщо?» І «чому?». З їхніх вуст вони закономірні, адже дитина вивчає великий незнайомий світ, в якому він «новачок», і тому питає старожилів - дорослих тіткою та дядьком. А ці дорослі не завжди можуть доступно і зрозуміло пояснити необхідну, дуже часто їм ніколи або вони не вважають питання досить серйозним. Буває й так, що нікого немає поруч, і тоді знайомство з навколишнім середовищем доводиться здійснювати методом прямого контакту - на дотик, на міцність, на смак, нарешті. Перевірити незнайомий предмет на їстівність - це перший безумовний рефлекс всіх живих істот. І людину в тому числі. Тільки дорослі визначають властивості предметів лабораторними аналізами, а дитина - безпосередньо.

Навіщо діти їдять бурульки

Ваша дитина, часто невиправдано закутаний, але багато що рухається на зимовій прогулянці, втрачає багато рідини. Хіба доросла людина, натрудившись, пропотівши, що не зачерпує долонею сніг і не їсть його, чи не розтирає обличчя і шию для поповнення втраченої рідини? А обмін речовин в дитячому організмі йде набагато інтенсивніше - дитина набагато частіше просить пити порівняно з дорослими. Так що найчастіше діти їдять сніг і смокчуть бурульки, тому що відчувають елементарно спрагу, а не через те, що це смачно.

Пити талу воду - корисно. Заморожена і відтала вода відновлює свою початкову ідеальну структуру. Давно відмічено сприятливий вплив талої води на розвиток організму. Тому її люблять всі тварини і рослини.

Зрештою, на смак і колір - товаришів немає. Більше того: смаки змінюються з часом. Адже і ви любили свого часу облизувати і навіть хрустіти прозорою іскриться на сонці бурулькою. Чим менше заборон, тим більший толк у вихованні здорового способу життя. Поясніть дитині елементарні правила гігієни.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: