» »

Куди піти однорічною дитиноюУ рік дитина не тільки володіє деякими простими навичками, він починає активно цікавитися навколишнім світом. Тому багато батьків хочуть у формі гри і пригоди піднести малюкові нові знання і все частіше виводять чадо в світ.

Куди піти однорічною дитиною

Парки атракціонів.

Великі й маленькі розважальні комплекси маються або відкриваються на літній період практично в кожному місті. Дитину, безсумнівно, приверне звук атракціонів, їх кольорове оформлення, але потрібно бути готовим і до несподіваних реакцій: щось може налякати малюка, наприклад, різкий сигнал іграшкового транспорту або візок з справжніми кіньми, які чомусь стали невід'ємною частиною будь-якого парку. Крім того, дитина до трьох років може кататися на найпростіших атракціонах тільки в супроводі дорослого, тому вам доведеться витерпіти не один круг на паровозику під настирливу мелодію. В іншому ж парк з каруселями - відмінний спосіб по-новому провести час зі своїм однорічним дитиною, але краще зробити це не у вихідний, коли відвідувачів і старших дітей занадто багато.

Центри ігровий підтримки та розвитку.

Після року можна відвідувати спеціальні заняття для дітей і мам. Як правило, центри розвитку формують невеликі групи, де малюки вчаться спілкуватися один з одним, займаються «гімнастикою», слухають музику, вчать кольору і форми, розвивають дрібну моторику. Не варто чекати від одного заняття будь-яких успіхів, дитина може просто засоромитися, курси розраховані на термін від двох-трьох місяців. Зрештою, в цих центрах величезна кількість іграшок, які сподобаються і захоплять малюка.

Зоопарк.

У рік діти вже звертають увагу на тварин і відрізняють, наприклад, собаку від кішки. Деякі проявляють більший інтерес до братів наших менших, ніж інші, тому, якщо малюк небайдужий до різних видів живності, варто сходити в зоопарк. Втім, починати варто з невеликих розплідників, де є кролики, гуси, білки. Такі невеликі зоопарки часто відкривають в громадських місцях дозвілля, наприклад, при кафе у парку.

Прогулянка в парку.

Таке просте на перший погляд проведення дозвілля з однорічною дитиною є оптимальним і найбільш безпечним. На відміну від місць скупчення великої кількості людей, в парку ризик зіткнутися з інфекцією мінімальний, що важливо в цьому віці, адже імунітет ще не сформований, а будь-яке захворювання протікає непросто і загрожує ускладненнями. Крім того, тривала прогулянка на свіжому віці сприяє правильному фізичному розвитку, позитивно впливає на апетит і сон дитини.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: