» »

Скільки разів на день спить піврічна дитинаКоли в сім'ї з'являється маленька дитина, його батьки постійно чимось стурбовані. Їх хвилює те, як малюк їсть, скільки разів на день він спить, як розвивається. Такі питання, що хвилюють молодих батьків, цілком природні.

Скільки разів на день спить піврічна дитина

Поради, які можна почути від батьків

Здоровий сон корисний не тільки дорослій людині, але, в першу чергу, і маленьким дітям. Напевно багатьом відомо, що новонароджені діти сплять багато, точніше, вони сплять майже постійно. А скільки повинна спати дитина у віці шести місяців - досить непросте питання. Молоді батьки постійно думають про те, що їхній малюк спить занадто мало або, навпаки, занадто багато. Для того щоб позбавити себе від неясних терзань, потрібно просто точно знати, скільки часу на добу піврічний діти повинні спати.

У такому віці малюк переходить на четирнадцатічасовой сон. З них приблизно десять-одинадцятій він спить вночі. Сон стає міцнішим, якщо, звичайно, малюка нічого не турбує. Здоровий і міцний сон дитини залежить від проведення часу, яке проходить за два три години до сну.

Недовга прогулянка або купання спрощує процес усипляння дитини і робить його сон спокійніше.

Крім нічного сну, маляті необхідно кілька годин денного відпочинку. Час розділяється на два рази, приблизно по півтора чи дві години. Не обов'язково спати рівно дві години, малюк може поспати в обід всього одну годину, а після заснути на три години. Не варто спеціально будити дитину, адже сон будь-якої людини залежить від індивідуальних потреб кожного організму, нехай і самого маленького.

Поради, які можна почути від педіатрів

Дитячі лікарі стверджують, що дитині у віці шести місяців необхідно спати не менше чотирнадцяти годин на день, але не більше шістнадцяти. Виключаються тільки випадки хвороби і нездужання дитини, в цей час малюк спить довше. Нічний сон дитини становить десять-11:00, приблизно, з 22.00 до 8.30.

Денний сон також дуже важливий для малюка, цей час припадає приблизно на обідню перерву з 11.00 до 13.00 і з 17.00 до 18.00.

В основному, дитину слід укладати спати після годування. Але також він добре засинає під час прогулянок. Не забувайте одягати дитину по погоді, щоб йому не було холодно або жарко.

Піврічний малюк швидко звикає до відведеного для сну часу, і це допомагає уникнути проблем з формуванням особистого вільного часу батьків. Крім того, доведено, що дитина, сплячий і їсти в певний час, більш сприйнятливий до навчання чого-небудь. Якщо у вас виникають проблеми з приучением дитини до сну в певний час, не здавайтеся, починайте укладати свого сина чи дочку за якусь невелику кількість часу до часу сну. І обов'язково повторюйте все кожен день в точності до години. Через тиждень ви побачите результат, малюк почне любити засипати в певний час без особливих зусиль батьків.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: