» »

Як підготуватися морально для усиновленняБувають ситуації, коли молодій парі не дано мати власних дітей. На допомогу може прийти дитячий будинок. Там багато малюків різного віку, які позбулися батьків. Вони будуть раді потрапити в нову сім'ю. До такого кроку необхідно підходити з обережністю, особливо якщо не впевнені до кінця.

Як підготуватися морально для усиновлення
Вам знадобиться
  • Необхідно відвідати дитячий будинок і вибрати для себе дитину.

На вихідні або на канікули з дитячого будинку до себе в гості можна запросити дитину. Це хороший варіант. Ви на нього подивіться, який характер у малюка, як веде себе, як розвинений. Морально підготуєтеся до усиновлення.

В гостях дитина бачить життя поза стінами дитячого будинку. Дізнається, що таке сім'я, не тільки з книжок і кіно, він вчиться в ній жити. Малюк виходить із системи, спостерігає, як можуть будуватися відносини в інший, не дитбудинківської життя, і сам бере участь у них, соціалізується. Однак діти можуть гостро переживати повернення в дитячий будинок. Виникають питання: чому мене беруть не назавжди?

У багатьох дитбудинківських дітей є діагноз: затримка в психічному розвитку. До цього теж потрібно бути готовою.

Психологи і працівники дитячих будинків кажуть, що кордони між вами і дитиною повинні бути встановлені відразу. Ви - господиня, він - гість. І нехай він вас називає по імені або на ім'я та батькові, ніколи - «мама».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: