» »

Як стати на облік по вагітності в іншому містіВагітність є прекрасним, але й одночасно важливим і відповідальним періодом у житті кожної жінки. Вагітність - не хвороба, проте медичне спостереження в цей час необхідно. Якщо жінка зареєстрована в одному місті і переїхала в інше, то вона і там має повне право стати на облік по вагітності.

Як стати на облік по вагітності в іншому місті
Вам знадобиться
  • - паспорт (копія);
  • - медичний поліс (ОМС);
  • - пенсійне свідоцтво (копія);
  • - свідоцтво про реєстрацію (прописка);
  • - свідоцтво про шлюб (копія);
  • - документи, що підтверджують вагітність.

Насамперед, придбайте поліс ОМС, це гарантія того, що всі візити до лікаря, аналізи й огляди будуть безкоштовними. Якщо страхового поліса немає, то всі медичні послуги (крім екстрених випадків), будуть платними.

Виберіть консультацію, в якій буде зручніше встати на облік. Поруч з місцем проживання, наприклад, або з роботою. Якщо жінка є громадянкою Росії, то вона має право спостерігатися в кожній жіночій консультації в своїй країні. Крім того, вона має право обрати будь-якого гінеколога, який працює в цій консультації.

Напишіть заяву на ім'я завідувача про прикріплення до обраної жіночій консультації. Надайте всі необхідні документи (копії). Паспорт, виписку з картки (амбулаторної), поліс, довідку про зняття з обліку і т.д.

Виконайте запис на прийом до лікаря. Відкладати перше відвідування на пізніший термін не варто. Так як постановка на медичний облік, допоможе своєчасно виявити виникає проблему і вжити всіх необхідних заходів для успішного її усунення.

Візьміть у гінеколога направлення на УЗД, аналізи та направлення на консультацію в інших фахівців. Коли виконаєте всі призначення, пред'явіть результати свого лікаря, він визначить термін вагітності і заведе персональну карту вагітної. Дата оформлення даної карти буде часом постановки облік по вагітності.

Візьміть у гінеколога довідку про те, що перебуваєте на обліку (ще до настання 12-ти тижневої вагітності). Такий документ дозволяє оформити допомогу (одноразова). Якщо термін вагітності більше 12-ти тижнів, то це допомога не буде виплачено.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: