» »

Як не набрати зайві кілограми при вагітностіНе набрати вагу під час вагітності неможливо, так як зайві кілограми обумовлені фізіологічними особливостями організму. Але для того щоб після пологів не довелося довгий час приходити у форму, важливо правильно харчуватися протягом дев'яти місяців очікування малюка.

Як не набрати зайві кілограми при вагітності
Вам знадобиться
  • - фрукти;
  • - овочі;
  • - здорові продукти.

Зверніть увагу на якісний склад їжі, намагаючись скоротити борошняне, солодке і жирне. Крім того що такі продукти не дуже корисні для дитини, вони ведуть до набору ваги.

Намагайтеся харчуватися регулярно, не зловживаючи перекушуваннями. Якщо ж до обіду ще далеко, а апетит вже розігрався, з'їжте будь-який фрукт або овоч. При таких перекушуваннях не буде проблем ні з роботою кишечника, ні з зайвими кілограмами. Дитина ж буде отримувати необхідні вітаміни і мінерали, тому переваги здорового харчування очевидні.

Для того щоб не погладшати під час вагітності, не їжте на вечерю щільну і важку їжу. Часто зайві кілограми набираються саме через вечірніх і нічних трапез.

В черговий раз вирушаючи до холодильника, подумайте про те, чи дійсно до нього тягне відчуття голоду або ж просто хочеться чогось смачного. Перевірити це дуже просто: голодна людина із задоволенням з'їсть і тарілку супу зі шматком хліба, і пісне овочеве рагу. Якщо ж хочеться солодкої випічки або шматок м'яса, швидше за все, мова йде про излишестве. Розпустити себе дуже просто, особливо коли є такий слушний привід, як вагітність.

Якщо втриматися від спокус не вистачає сили волі, постарайтеся не тримати вдома борошняне або солодке, дозволяючи собі цукерки чи інші ласощі лише зрідка.

Пам'ятайте про те, що зайва вага під час вагітності набирається дуже легко, тоді як худнути потім доведеться довго і болісно. Якщо кількість кілограмів перевалить за десяток, то на цей процес може піти не один рік. Це гідна мотивація для того, щоб стримувати свої бажання.

Ведіть активний спосіб життя і якомога більше рухайтеся. Це не тільки перешкоджає набору зайвої ваги, але і корисно для дитини.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: