» »

Як повідомити мамі про вагітністьЯк повідомити про вагітність. Безсонні ночі в тривозі і невизначеності позаду: після огляду і проведення аналізів лікар-гінеколог повідомив вам про те, що ви вагітні. Тепер все у вашому житті зміниться. Як повідомити про цей факт мамі? Адже перший це ваша дитина або третій - інформація буде все одно несподіваною. Існує кілька соціальних статусів майбутньої мами, при яких і подавати цю інформацію мамі слід по-різному.

Як повідомити мамі про вагітність

Дівчина заміжня і чекає первістка

Запросіть маму до себе на недільний обід або просто ввечері в гості, і в цій домашній затишній обстановці разом з чоловіком повідомте про те, що у вас скоро буде малюк. Припасіть на всякий випадок крапельки волокардіна або іншого заспокійливого засобу. Адже не кожна мама, хоч і розуміє заміжнє положення дочки, віддає повністю звіт, що її дівчинка виросла вже до такої міри, коли сама вже стане мамою.

Якщо пара живе далеко від батьків і запросити маму в гості для повідомлення їй про радісну подію не вийде (інший регіон, місто чи держава), то цілком можна використовувати можливості інтернету. За допомогою спілкування в Скайпі або за допомогою інших програм, при яких можна бачити співрозмовника, радісно і м'яко повідомте мамі про те, що скоро вона стане бабусею. Важливо при такій розмові мати візуальний контакт, так як це додатковий фактор позитивної реакції матері, адже вона бачить, що дочка щаслива і прийняла рішення про збереження малюка. А що ще потрібно батькам, як не щастя своєї дитини?

При неможливості двох перших способів просто відправте мамі грунтовне, спокійне лист з повідомленням про щасливу подію - вашої вагітності.

Можна скористатися послугою телеграфу і направити майбутньої бабусі телеграму. Тільки попередньо прорахуйте ситуацію до самих дрібних деталей, адже ваша раптова вагітність може сильно вплинути на здоров'я мами як в позитивну, так і в негативну сторону.

Якщо дівчина не замужем, але майбутній батько дитини збирається пов'язати з нею своє життя, то варто перш, ніж повідомити мамі про вагітність, подати заяву в органи РАГС (це дуже порадує маму і дасть їй зрозуміти, що її донька буде мати підтримку і захист у вигляді майбутнього чоловіка).

Якщо реєстрація відносин у найближчі плани пари не входить - просто при повідомленні вашій мамі про вагітність будьте разом з майбутнім батьком. Цим ви дасте зрозуміти, що тато у малюка буде не «невідомий солдат», а ось цей цілком конкретний молодий чоловік. Та й хлопцеві це додасть «бонусів» в очах вашої мами. Далі розберетеся по ситуації.

У тому випадку, коли вагітність незапланована і батько майбутньої дитини невідомий або не збирається зустрітися з вами навіть для того, щоб побачити вас ще раз, а також показати себе-коханого жінці, яка стане бабусею його дитини, не зневіряйтеся. При будь-якому своєму рішенні (зберегти малюка або перервати вагітність) спокійно і без істерик поговоріть про це зі своєю мамою. Для цього запросіть її до себе додому (якщо ви проживаєте окремо) або відповідним ввечері в спільному домі повідомте їй про бажання відверто поговорити, попередивши, що хочете обговорити з нею деяку дуже важливу для вас обох новина. Попросіть маму поставитися спокійно до всього, що ви збираєтеся їй сказати - це налаштує її на відповідний лад і дасть зрозуміти масштаби серйозності ваших намірів.

Не бійтеся повідомити мамі про свою вагітність і в тому випадку, якщо ви неповнолітня дівчина. Тільки зробити це варто якомога раніше, адже можуть трапитися ускладнення або загроза переривання вагітності. А мама - людина, яка віддано і самовіддано любить вас і допоможе завжди, адже вам потрібна підтримка близької людини. Зі своїм обранцем або одна серйозно поговоріть з мамою, нехай вона зрозуміє як відповідально ви підходите до ситуації, що склалася і що ви вже відчули себе дорослою людиною, що відповідає за життя ще не народженого малюка.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: