» »

Як збільшити ймовірність вагітностіДеякі жінки без особливих проблем вагітніють і легко виношують малюка. Іншим доводиться докласти чимало зусиль для цього. Бо часом навіть такий природний процес вимагає від жінки великого терпіння і тривалого очікування. Проте, підвищити вірогідність зачаття можна. Потрібно лише слідувати деяким правилам.

Як збільшити ймовірність вагітності

У першу чергу необхідно відрахувати два тижні від першого дня останньої менструації. Це і буде найсприятливіший для зачаття період. За допомогою цього способу можна легко обчислити день овуляції тільки при 28-денному циклі.

Якщо місячні нерегулярні, день овуляції можна визначити за допомогою побудови графіків базальної температури. У прямій кишці при овуляції температура стає вище 37 градусів. Вимірювання базальної температури слід проводити щодня. Час вимірювань повинно бути одним і тим же, краще з ранку. Показання записуються через 5-7 хвилин з моменту введення градусника в задній прохід.

Визначення овуляції необхідно, якщо пара бажає мати дітей. Чоловікові напередодні цих днів краще утриматися від статевих контактів, щоб підвищити якість і кількість сперми. Після процесу сім'явиверження чоловікові необхідно припинити фрикції, щоб сперма не вихлюпнулася з піхви. А жінці, щоб запобігти витіканню сперми, рекомендується лягти на живіт або підкласти під сідниці невелику подушку.

У раціон чоловіка необхідно включити горіхи, м'ясо, чорну і червону ікру, а також полівітаміни для стимуляції сперматогенезу. Жінкам за кілька місяців до зачаття потрібно вживати продукти, що містять бор, марганець і фолієву кислоту. А ось споживання кави, шоколаду, а також інших продуктів, що містять кофеїн, слід звести до мінімуму.

Парам, бажаючим зачати дитину, потрібно заспокоїтися і не зациклюватися на проблемі. Часом вагітність може наступити абсолютно несподівано. Головне, не слід звинувачувати себе і не панікувати, і тоді все вийде.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: