» »

Чим характеризується сьомий тиждень вагітністьНа сьомому тижні вага ембріона становить приблизно 0,8 грам, а зростання 8 мм. Під час УЗД можна розглядати ручки і ніжки. На цьому терміні вагітності починають розвиватися легені і бронхи, завдяки яким малюк буде дихати після народження. Травна система також зазнає деяких змін.

Чим характеризується сьомий тиждень вагітність

На сьомому тижні вага ембріона становить приблизно 0,8 грам, а зростання 8 мм. Під час УЗД можна розглядати ручки і ніжки. Личко малюка поки складно побачити. Незважаючи на це у нього вже є оченята, носик і ротик. На цьому терміні вагітності починають розвиватися легені і бронхи, завдяки яким малюк буде дихати після народження. Травна система також зазнає деяких змін. У ембріона з'являється товста кишка і апендикс. Активно розвивається стравохід і трахея. Печінка розпочинає створення крові.

У цей період плацента починає товщати, зникає права пупкова вена. У матці утворюється слизова пробка, яка залишиться до самих пологів.

Оточуючі люди поки не помічають животик. Майбутня мама могла тільки помітити невелику надбавку у вазі. Бажано почати набирати вагу по триста грам на тиждень. Необхідно збільшити кількість з'їдаються продуктів. Обов'язково здорове харчування і ніякої «сухом'ятки». Це можуть бути: м'ясні продукти, овочі з фруктами і молоко. Зате груди дуже навіть помітна. Пора придбати спеціальний бюстгальтер з кишеньками для прокладок, якщо молозиво почне підтікати на останніх місяцях.

Часто у жінок виникає питання, що робити з інтимними стосунками. На 7 тижні секс не забороняється, але якщо щось турбує, то краще проконсультуватися у свого гінеколога.

На що слід звернути особливу увагу

Болі

Біль по обидва боки від живота не небезпечна. Це нормально. Якщо ж ниє низ живота і поперек, то необхідно негайно звернутися до лікаря. Це загрожує втратою дитини.

Кровотеча

При появі найменшої крапельки крові тут же терміново викликати швидку допомогу і відправитися в лікарню.

Виділення

Єдиними нормальними виділеннями вважаються рідкі білі. У всіх інших випадках показана термінова консультація у лікуючого лікаря.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: