» »

Як виростити справжнього чоловікаЯкщо ви одна ростіть дитини і всерйоз турбуєтеся, як би з нього не виріс "мамин синок", слід докласти чимало зусиль, щоб виховати сина, яким ви можете пишатися.

Як виростити справжнього чоловіка

Ставтеся до чоловіків з повагою. Не дозволяйте зневажливого ставлення і висміювання їх. Лаючи дитини за проступок, не ображайте, і не кидайте репліки: «Який же ти ідіот!», «Ну що за тупиця!», «Ще б я тебе слухала!». Постійно давайте синові зрозуміти, що ви готові вислухати його думку. Довіряйте йому роботу по дому, навіть якщо він поки ще не занадто добре її виконує.

Не метушитися і не голосити, якщо дитина отримала травму (розбив коліно, здер шкіру на ліктях), обробіть рану і поцікавтеся обставинами події. Хваліть, якщо дитина не плаче, а терпить біль.

Вивчайте його поступатися місцем у громадському транспорті літнім людям, а з віком - допомогти бабусі-сусідки донести сумку до квартири, сходити за ліками. Привчіть його уважно ставитися до дівчаток і жінкам: подати пальто, привітати з святом і т.д.

Обговорюйте з ним фільми, книги, де є гідні приклади чоловіків для наслідування або навпаки негативні персонажі. Не нав'язуйте свою точку зору. Уважно слухайте сина, намагаючись зрозуміти хід його думок.
Постарайтеся, щоб в оточенні хлопчика був гідний чоловік, який би став для нього авторитетом в чоловічих справах. Це може бути дядько, дідусь, тренер, ваш колега по роботі. Заохочуйте інтерес сина до технічних пристроїв. Довіряйте йому «чоловічу» роботу по дому: забити цвях, винести сміття, відремонтувати праску.

Дбайте про фізичне здоров'я дитини. Запишіть його в спортивну секцію. Підберіть той вид спорту або фізичної активності, який сподобається дитині.
Привчайте дитину до самостійності. Походи в гори, сплав по річці, зміна в спортивному літньому таборі - відмінний засіб змужніння. А вміння приготувати хоча б чергові страви, пропилососити і випрати речі в вашу відсутність здорово допоможе йому в подальшому житті.

Залучайте дитину до складання бюджету. Він повинен мати уявлення, який у вас дохід і як розподіляються гроші. Обговорюйте з ним, на що краще витратити гроші: на новий комп'ютер або туристичну поїздку, на ремонт кухні або новий одяг. Не забороняйте дитині працювати. Справжній чоловік повинен вміти заробляти гроші, якщо є така можливість.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: