» »

Як ростити хлопчикаКоли батьки дізнаються, що у них буде хлопчик, вони відразу ж визначають для себе на підсвідомому рівні, як вони його будуть любити, плекати і оберігати від усіх труднощів. І в ту мить, коли мама і тато, бабусі, тітоньки, дідусі вперше беруть малюка на руки, любов накриває їх з головою. Але як же правильно ростити хлопчика, щоб згодом він виріс справжнім чоловіком?

Як ростити хлопчика

Чи не оберігайте дитину ізлішне.Устраніть надмірне (варто підкреслити - саме надмірне) «сюсюкання», турботу, любов. Потурання примхам, вседозволеність і всюдисуща батьківська любов може тільки нашкодити дитині. Хлопчик повинен рости самостійної, ініціативної і сильною особистістю, здатною постояти за себе і свою сім'ю.

Як ростити хлопчика
Привчайте дитину до труду.Поручайте хлопчикові змалку хоча б незначну домашню роботу. Нехай малюк допомагає татові збирати новий куплений комод або поспішає на допомогу мамі, коли вона пилососить або підмітає підлогу. Малюк може сам носити свої рюкзаки і сумки. Дитина не повинна боятися роботи, адже саме хлопчики, будучи дорослими, зобов'язані ставати годувальниками сім'ї.

Не будьте занадто суворі з ребенком.Необходімо ліквідувати надмірну строгість і регулярне одергіваніе. Постійне бажання матері підпорядкувати дитини своїм бажанням і моральним принципам призведе до того, що він виросте безвольним, безхарактерним і несамостійним. Зайва строгість батьків також не приведе ні до чого хорошого, дитина буде намагатися вирватися з під контролю будь-якими способами.

Як ростити хлопчика
Не обмежуйте малюка в його активності. Хлопчики дуже енергійні та активні за своєю природою. Вони прагнуть вивчати навколишній весь простір. Якщо обмежувати їх у цьому прагненні, діти виростуть замкнутими, не здатними до адаптації в будь-яких життєвих обставинах.

Як ростити хлопчика
Демонструйте особистий приклад батьків у всьому, що стосується життя в соціумі - спілкування, поваги до старших, відносин між чоловіком і його другою половинкою. Тільки позитивні приклади в кожному з перерахованих вище параметрів стануть для хлопчика орієнтиром в його майбутнього життя. Саме з цієї причини мати малюка повинна бути втіленням ідеалу жінки, а батько - героєм, якому можна наслідувати.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: