» »

Як дізнатися черговість у дитячому садкуУ недалекому минулому записати дитину в чергу на місце в дитячому саду і стежити за її просуванням можна було тільки при особистому візиті до районного відділу освіти (РВНО). В даний час дізнатися черговість у дитячому саду можна через Інтернет.

Як дізнатися черговість у дитячому садку
Вам знадобиться
  • Номер черги, виданий в РОНО або індивідуальний код, отриманий при електронній реєстрації.

Зареєструйтеся на спеціальному сайті міської адміністрації - практично в кожному регіоні існує такий вид послуг. Після закінчення реєстрації на вашу електронну пошту прийде лист з підтвердженням і індивідуальним кодом. Код присвоюється електронної комісією і необхідний для контролю просування черги вашої дитини.

Вводите даний код на головній сторінці сайту, він буде запитуватися автоматично. Ввівши код, ви зможете побачити, як просувається черга в дитячий сад. Якщо раптом виявиться, що порядковий номер вашої черги змінився в більшу сторону, необхідно зажадати від РВНО пояснень. На сайті цю інформацію дізнатися неможливо, доведеться їхати в районний відділ освіти особисто.

Якщо у вашому регіоні ще не введена електронна черга в дитячі садки, контролюйте просування черговості при особистих візитах. При постановці на чергу в дитячий сад отримаєте квитанцію з номером. При черговому візиті в РОНО пред'явіть даний номер і дізнайтеся, як просувається черговість. Дізнатися черговість також можна по телефону, назвіть номер квитанції і з'ясуйте, як скоро ваша дитина зможе відвідувати дитячий дошкільний заклад.

Майте на увазі, збільшення вашої черги в більшу сторону може відбутися унаслідок збільшення кількості дітей-пільговиків. Існують категорії осіб, яким РВНО зобов'язане надати місце в дитячому саду в першу чергу.

Слідкуйте за зміною черговості у міру відкриття нових дитячих садків у вашому районі, а також у період середини травня до кінця серпня. Саме в цей період проісходітнабор дітей, і ваша черга може істотно просунутися.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: