» »

Як вибрати ковдру малюкові?Як часто в наші дні можна зустрінь турботливу матусю, укутати свого малюка в теплий, абсолютно не пропускає повітря «конвертик». Дитині стає занадто жарко, йому потрібно повітряна ванна, але мама не звертає на це увагу. А потім не розуміє, звідки у малюка з'явилася ця жахлива потничка на тілі. Може тому лікарями і була створена система загартовування, щоб хоч якось боротися з протиприродним ослабленням шкіри, дароване нам цивілізацією - теплим домом і м'якою постіллю. Матусі, не забувайте провітрювати кімнати перед сном. А якщо на вулиці не холодно, можна залишити кватирку відкритої на всю ніч. Не треба боятися, дитина не замерзне, головне правильно вибрати ковдру. Яке ж ковдру гріє краще? Яке корисніше для здоров'я?

Як вибрати ковдру малюкові?
Ватяне одеяло.Ето всіма улюблені ковдри ще з часів СРСР. Вони важкі, що не дають тілу дихати, погано пропускають повітря. Справжні компреси. Сон дитини під такою ковдрою дуже поганий, його часто переслідують кошмари. Вранці він прокидається млявим, що не відпочив. Однак, звикнувши з дитинства засинати під такою ковдрою, людина вже не може заснути, якщо не відчуває на собі тяжкості підбитого ватою одеяла.В нічні години, коли температура тіла трохи падає, дитина намагаючись зігрітися, закутується в спекотне ковдру, а через кілька годин, спітнівши, скидає його. Тіло миттєво охолоджується і в результаті вранці малюк прокидається з нежиттю і хворим горлом.

Пухова одеяло.Легкое, м'яке, ніжне. Спати під таким одне задоволення. Якщо у дитини немає алергії. А якщо вона є? Алергію можуть викликати кліщі, що живуть в пусі і харчуються частинками нашої шкіри. Саме вони і викликають у малюка-алергіка відчуття «піску в горлі». Для боротьби з цими паразитам багато виробників придумали проводити спеціальну біологічну обробку сировини. Таке ковдру протягом року точно не буде причиною алергії. Є й інший спосіб - замінити його на вовняну ковдру.

Вовняна одеяло.Пожалуй найкращий варіант. Воно не гріє, а виконує роль термоса. У спеку під ним не жарко, в холод - ньому холодно. Шерсть у всі часи цінувалася більше, ніж пух і перо. Вона знаменита своїми цілющими властивостями. Навіть зараз лікарі рекомендують ховатися такими ковдрами людям, часто страждає на простудні захворювання, алергіями, Вовняна ковдра забезпечить вашій дитині рівне сухе тепло. Воно вбирає піт в 7 разів швидше будь-якого іншого волокна.

Ковдра на сінтепоне.Очень легкі, невагомі, володіють хорошими термоизолирующими властивостями. Плюси його в тому, що навіть після декількох прань воно зберігає свою форму. Мінус в тому, що у малюка може бути алергія на поліефірне волокно. Однозначної думки з приводу ковдр на синтепоні не існує. Вибирати тільки вам.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: