» »

Як лікувати мигдалини у дітейЯк лікувати мигдалини у дітей. У кожної людини є глоткові і піднебінні мигдалини, які служать для захисту організму людини від проникнення через ротову і носову порожнини різного роду мікробів і вірусів. Діти вже народжуються з мигдалинами, але мигдалини продовжують формуватися приблизно до 5 - 6 річного віку. Сильно розрослися і постійно запалені мигдалини видаляють у дітей операційним способом. Проте навіщо доводити справу до операції, якщо є ефективні методи лікування.

Як лікувати мигдалини у дітей
Вам знадобиться
  • Харчова сода, фурацилін, розчин коларголу, двох - трьох відсотковий розчин ляпісу, бензилпеніциліну натрієва сіль, мед.

У тому випадку, якщо ви виявили у дитини почервоніння або невелике запалення мигдалин, можемо вас заспокоїти - лікування дитини поки не потрібно. У цій ситуації рекомендується приготувати розчин харчової соди або розчин фурациліну, і полоскати ним горло 6-7 разів протягом дня. Почервоніння і запалення має пройти протягом двох-трьох днів.

Поясніть дитині, що він повинен дихати носом. Таке дихання потрібно для того, щоб мигдалики не пересихали, не переохолоджуватися, і на їх поверхню не потрапляли мікроби.

Якщо ви виявили сильне почервоніння і запалення середнього або важкого ступеня, то необхідно давати дитині для полоскання горла розчини антисептиків, а також обробляти мигдалини різними засобами. До них можна віднести тривідсотковий розчин коларголу, 2-3% розчин ляпісу та інші. Курс лікування від чотирнадцяти до двадцяти днів.

Для досягнення хорошого результату в лікуванні можна також використовувати ще один метод. Змішайте невелику кількість бензилпеніциліну натрієвої солі і п'ятдесят-сімдесят грамів меду. Цією сумішшю намастіть мигдалини дитини після їжі протягом 4-5 днів. Через два місяці повторіть процедуру повністю.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: