» »

Як приймати смекту для дітейЯк приймати смекту дітям. Смекта - препарат природного походження. Володіє адсорбуючі властивості. Застосовується при діареї, коліті, гастриті і інфекційних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (у комплексній терапії). Застосовувати можна як дорослим, так і маленьким дітям. Препарат випускається у формі розчинних порошків.

Як приймати смекту для дітей

Дітям до року давайте 1 пакетик препарату (3 гр.) На добу. Делите потрібну дозу на три прийоми. Розводите в молоці або дитячої суміші, також підійдуть соки. Препарат практично нешкідливий, але краще
проконсультуватися з фахівцем.

Дітям від року до двох давайте два пакетики (6 гр.) На добу. Якщо дитина ще п'є суміш, то розводите порошок в ній. Якщо ж ні, то змішайте препарат з водою, соком або їжею. Давати бажано в проміжках між прийомами їжі, але якщо дитина відмовляється пити препарат, то змішуйте його з основним харчуванням.

Дітям старше двох років давайте по три пакетика (9 гр.) На добу. Змішайте порошок з улюбленим напоєм малюка, але важливо, щоб він був негазованим. Якщо дитина не хоче пити Смекту, то додайте її в їжу. Але якщо ви будете давати препарат між прийомами їжі, то він швидше подіє.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: