»

Сучасні проекти будинків, котеджівСучасні будинки досить сильно відрізняються від тих будівель, до яких всі звикли. У цих будівлях реалізовано велику кількість технологій, які раніше вважалися фантастикою - а сьогодні без них не обходиться жоден проект будинку або заміського котеджу.

Сучасні проекти будинків, котеджів

Модні тенденції в будівництві

На сьогоднішній день прогрес розвивається стрімкими темпами, просочуючи життя міського жителя різними інноваціями, істотно полегшують життя. Не стала винятком і будівельна галузь - зараз у ній панують останні досягнення науково-технічної промисловості і найсучасніші технології. Найбільш популярними стають проекти будинків в стилі хай-тек, які відрізняються використанням актуальних різновидів будівельних матеріалів і впровадженням високих технологій в інженерні комунікації таких будинків. А в мережі інтернет на сайтах з доменом ru можна завантажити безкоштовно або купити каталоги готових цікавих проектів з докладними фото.

При бажанні можна купити готовий будинок з каталогу з фото, а можна створити його з нуля, обговоривши з архітектором і дизайнером всі свої побажання.

Проекти будинків у стилі хай-тек екстравагантні і прості тільки на перший погляд. Тільки професійний архітектор зможе перетворити прямокутні форми і грубі конструкції в стильне, граціозне і витончене будівля. У досвідчений інженер зробить це будівля максимально функціональним, енергоефективним і затишним.

Переваги сучасних будинків

Практично в кожному проекті сучасного будинку представлені технічні характеристики, властиві виключно стилю хай-тек. Такі будинки мають більші і просторими площами, які висвітлюються по максимуму, завдяки великій кількості скла і пластика в оформленні фасаду. Вам не доведеться купувати або замовляти теплі підлоги, що збільшують функціональність підлогових покриттів - в сучасних будинкових проектах вони передбачені з самого початку.

У стилі хай-тек не існує стереотипів або шаблонів - проект буде створений лише на основі фантазії замовника і можливостей архітектора.

Будь-який будинок або котедж, побудований за сучасним проектом, буде виконаний з найсучасніших будівельних матеріалів - полікарбонату, газобетону, керамічних блоків і фасадних профілів. Теплоізоляція таких будинків складається з полістиролу або полістиролбетону.

Багато проектів передбачають установку таких автономних джерел енергетичного постачання, як сонячні батареї або вітрогенератори. Також в сучасних будинках часто встановлюють автономні водопровідні системи, що збирають і підігрівають дощову і талу воду. Джерела опалення в купольних будівлях відсутні - замість них встановлюються освітлювальні лампи та інші незалежні джерела тепла.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: