» »

Як відмити клей момент від оббивки диванаЩоб відмити клей "Момент" з оббивки дивана, потрібно використовувати спеціальний засіб, здатне його розчинити. Не варто намагатися відшкребти клей з тканини, шкіри або шкірозамінника. Це лише зашкодить оббивку, і на ній залишиться негарне пляма.

Як відмити клей момент від оббивки дивана
Іноді трапляється так, що оббивка дивана або крісел брудниться клеєм швидкої фіксації, зокрема, «Моментом». Кожній господині потрібно знати про те, як впоратися з такими плямами. Ці знання особливо актуальні, якщо в сім'ї є маленькі діти, які можуть з необережності видавити клей з тюбика і забруднити себе і оббивку м'яких меблів.

Як видалити пляму клею з тканинної оббивки?

Не варто намагатися зішкребти застиглий клей. «Момент» має здатність досить глибоко проникати в пори тканини і заповнювати їх при кристалізації. Тому інших результатів, крім зіпсованої оббивки і розчарування, не буде. Клей неодмінно зніметься з частиною тканини, і залишиться добре помітне пляма, яка все одно потребують видалення.

У продажу є спеціальний засіб, здатне розчинити клей швидкої фіксації. Називається воно «Антіклеі». Його і варто використовувати для того, щоб відмити «Момент» з оббивки дивана. Перед початком роботи потрібно приготувати ганчір'я або серветки, при необхідності включити в кімнаті освітлення.

«Антіклеі» продається в тубах різного об'єму, найменша з них має вагу 5 р. Але купувати потрібно таку, щоб складу вистачило не на один раз. Це засіб здатний розчинити більшість видів клеїв, в тому числі впоратися і з популярним «Моментом». На упаковці і самої тубі можна прочитати інструкцію з використання препарату, якій і потрібно керуватися в процесі роботи.

За допомогою «Антіклея» нескладно розчинити будь-який склад, будь він на основі поліуретану, у вигляді контактного клею або ПВА. На пляму потрібно видавити з тюбика деяку кількість «Антіклея» і дати йому час на те, щоб проникнути до складу засохлої клейовий скоринки. Завдяки тому, що він випускається у вигляді гелю, розчинник НЕ розтечеться по оббивці і не забруднить її. Тому його з легкістю можна використовувати на вертикальних поверхнях.

Як видалити клей з шкіряної оббивки дивана?

Натуральна шкіра і шкірозамінник є тими матеріалами, з яких плями видаляються найпростіше. Це стосується і клею «Момент». Рекомендації з видалення цього складу ті ж, що і в попередньому випадку: використовувати «Антіклеі». Не варто експериментувати і намагатися видалити клей за допомогою скребка. В результаті оббивка тільки зіпсується. За допомогою спеціального гелю засохлий «Момент» розчиниться і віддалиться без сліду.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: