» »

Як оновити шкіряну сумку будинкуЗа час регулярного використання навіть найдорожча сумка може втратити свій первісний вигляд. Звичайно, можна замінити її на нову, але якщо з яких-небудь причин ви не хочете цього робити, поновіть річ, і вона вам прослужить ще довше.

Як оновити шкіряну сумку будинку
Щоб оновити шкіряну сумку, для початку почистіть її. Візьміть вологу тканину і протріть їй виріб, ретельно видаліть пил з усіх складочок. Після цього приготуйте розчин: у воду додайте трохи рідкого мила і кілька крапель нашатирного спирту, все змішайте. Обробіть річ цим складом. Жирні плями усуньте за допомогою крейди, потовчіть його, нанесіть на пляму і залиште так на 24 години.

Після того як сумка почищена, поновіть її за допомогою гліцерину. Він відновить первинний блиск. Просто нанесіть речовина на ватний тампон і протріть річ.

Огляньте аксесуар на наявність потертостей і подряпин. Замаскувати їх можна скориставшись «рідкої шкірою». Цей засіб можна придбати в будь-якому магазині, що торгує кожгалантереей. Виберіть потрібний відтінок. Перед нанесенням складу на сумку, перевірте в непомітному місці, чи підходить він за кольором.

Оновлення шкіряну сумку допомогою спеціальної фарби, яка випускається у вигляді пульверизатора або спрея. Нанесіть барвник на поверхню речі рівним шаром і залиште просохнути. Також спочатку бризніть спреєм на непомітний ділянку. За допомогою даного засобу ви не зможете кардинально поміняти відтінок аксесуара, ви просто додасте яскравість.

Стара і пошарпали фурнітура теж не надає виробу елегантності. Відсіч її від сумки. Підіть у спеціалізований магазин і придбайте нову. Приробити її.

Оновивши зовнішню сторону шкіряної сумки, зверніть увагу на підкладку. Хоч вона і непомітна оточуючим, але ви знаєте, що вона неабияк пошарпаний, а в деяких місцях з'явилися і дірки. Щоб виправити становище, зріжте її, при цьому залиште приблизно сантиметр тканини по верху сумки. До неї ви будете пришивати нову. Зробіть викрійку нової підкладки, по ній виріжте з тканини деталі і зшийте їх. Пришити підкладку всередину виробу. При цьому не забувайте підігнути краї так, щоб зрізи опинилися всередині.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: