» »

Як помити замшеві чоботиВ даний час замшеве взуття користується підвищеною популярністю серед жінок. Це пов'язано з тим, що замша, на відміну від інших матеріалів, виглядає дуже оригінально, стильно і дорого. На жаль, не завжди виходить захистити замшеві чобітки від бруду. Щоб вони якомога довше зберігали привабливий вигляд, потрібно навчитися правильно їх мити.

Як помити замшеві чоботи

Якщо чоботи сильно забруднені, і спеціальні хімічні засоби по догляду за замшею не допомагають. Ретельно розчиніть невелика кількість прального порошку в теплій воді. Візьміть чисту ганчірочку з віскози і акуратно очистіть всі забруднення. Після цього протріть взуття спочатку вологою ганчірочкою, а потім сухою. Застебніть чоботи і, набивши їх зсередини туго зім'ятими газетами, поставте сушитися при кімнатній температурі вдалині від батареї.

Щоб вивести плями з замшевих чобіт, скористайтеся спеціально розробленими для цього засобами або ж звичайним шкільним гумкою. Злегка потріть їм забруднену ділянку. Ластик не тільки видалить пляму, а й підніме ворс, тим самим освіжаючи зовнішній вигляд замші.

Зробіть мильний розчин і додайте в нього трохи нашатирного спирту в пропорції 1:5. Візьміть щітку з м'яким ворсом, мокніть її в розчин і обережно почистіть чоботи. Нанесіть на них захисний водовідштовхувальний спрей, він обов'язково повинен вбратися у взуття, тому краще проводити цю процедуру ввечері.

Позбутися від лискучих плям можна за допомогою спеціального розчину. Розведіть нашатирний спирт простою водою в пропорції 1:2. Нанесіть його на чоботи і після цього змийте водою. Протріть слабким розчином оцту (чайна ложка есенції на 1 літр води) і залиште сушитися.

Також можна відмити замшеві чоботи від забруднення за допомогою спеціальної піни. Струсніть балон і, тримаючи його у вертикальному положенні, нанесіть трохи піни на чисту губку і почистіть нею взуття. Гарненько протріть замшу вологою ганчіркою, дочекайтеся, поки вона висохне, і обробіть спеціальними захисними засобами.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: