» »

Як випрати шубу з кроликаПоступово натуральне хутро стає несвіжим на вигляд, якщо його не чистити. Коли на шубі з'являються сильні забруднення, хутро залишається тільки випрати. Робити це потрібно вкрай обережно, інакше виріб зіпсується.

Як випрати шубу з кролика
Вам знадобиться
  • - миючий засіб;
  • - щітка для хутра;
  • - оцет.

Проведіть невеликий експеримент, перед тим як приступати до прання. Потягніть пучок шерсті. Якщо у вас в руці залишилося занадто багато волосинок, шубку прати небажано, так як вона може облізти. Якщо виріб досить нове і хутро з нього не сиплеться, можете приступати до процедури.

Якщо шуба з кролика декорована металевими елементами або у неї є вставки з іншого хутра, спробуйте їх відстебнути. Не забудьте витягти все з кишень.

Налийте теплу воду в таз і додайте трохи рідкого порошку. Якщо на шубі є стійкі забруднення, нанесіть на них миючий засіб і залиште на 10-15 хвилин. Після чого виперіть виріб у заздалегідь приготовленому розчині. Не тріть рукам хутро занадто сильно, інакше він зіпсується.

Об'ємну шубу періть в машинці. Покладіть виріб в спеціальний мішок або в звичайну наволочку. Помістіть в барабан і включіть режим делікатного прання з оборотами віджиму близько 500, але не більше. Порошок використовуйте рідкий, оскільки він набагато легше отполасківается з хутряного виробу. Додайте при останньому полосканні стакан 5% оцту.

Повісьте шубу з кролика на плічки над ванною - з неї можуть стікати залишки вологи. Розчешіть хутро спеціальною щіточкою або звичайною массажкі. У міру висихання струшуйте виріб і розчісуйте його повторно, щоб хутро став рівним.

Якщо місцями хутро став дибіться, окропити виріб з пульверизатора слабким розчином кондиціонера (10 мл на літр води) і розчешіть.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: