» »

Як почистити білу песцеву шапкуБіла песцовая шапка з часом забруднюється і втрачає первинну білизну. У домашніх умовах привести виріб у порядок можна за допомогою підручних засобів.

Як почистити білу песцеву шапку
Вам знадобиться
  • Картопляний крохмаль, нашатирний спирт, кухонна сіль, шампунь, перекис водню, тальк, очищений бензин, медичний спирт.

Почистіть шапку картопляним крохмалем, товченою крейдою або тальком. Для цього рівномірно нанесіть адсорбент на хутро і акуратно потріть руками, наче перете. Залиште на кілька годин. Потім видаліть порошок автомобільним пилососом або вибийте шапку прутом на свіжому повітрі. Якщо з першого разу не вдалося домогтися належного результату, повторіть процедуру кілька разів.

Видаліть жирні плями таким чином. У 500 мл води розмішайте 1 чайну ложку нашатирного спирту і 3 чайні ложки кухонної солі. Змочіть ватяний диск в отриманому розчині і протріть забруднені ділянки у напрямку росту волосяного покриву. Потім видаліть засіб з хутра вологою серветкою з мікрофібри. Просушіть шапку при кімнатній температурі.

Очистіть білу шапку мильним розчином. У контейнер налийте теплу воду з додаванням шампуню або іншого нейтрального миючого засобу. Змочіть поролонову губку в розчині, відіжміть і багаторазово проведіть по напрямку росту ворсу. Після змийте мило вологою серветкою. Одягніть шапку на скляну банку або спеціальну підставку. Залиште до повного висихання. Коли хутро просохне, розчешіть гребінцем з рідкими зубами.

Приготуйте суміш з перекису водню і тальку, щоб позбутися від жовтизни. Нанесіть кашку тонким шаром на хутро і залиште до повного висихання. Потім струсіть тальк щіткою для одягу. Розчешіть хутро по напряму зростання ворсу спеціальною щіткою, яку можна купити в зоомагазині, або рідкісним гребенем з тупими зубами.

Видаліть сліди від тонального крему медичним спиртом або очищеним бензином. Обробіть забруднені місця ватним диском, змоченим в розчиннику. Протріть хутро вологою поролоновою губкою і промокніть паперовим рушником. Просушіть шапку при кімнатній температурі. Не використовуйте для сушки хутра електричні прилади. Виріб може втратити форму.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: