» »

Як почистити підкладку шубиУ холодну пору року шуба є улюбленим варіантом верхнього одягу. Щоб підготувати хутряний виріб до шкарпетці в наступному сезоні, необхідно його ретельно почистити. Почистити підкладку шуби можна самостійно, не вдаючись до послуг хімчистки.

Як почистити підкладку шуби
Вам знадобиться
  • - распариватель (маленькі ножиці);
  • - порошок;
  • - нитки, голка.

Підкладку необхідно чистити окремо від хутряного виробу. Тому спочатку акуратно відсічі підкладковий матеріал від шуби. Щоб зробити це, не завдавши шкоди шубі, не вдавайтеся до допомоги лез, бритв або ножиць. Скористайтеся спеціальним распаривателем, придбати який можна в швейному магазині.

Налийте в тазик злегка теплу мильну воду і виперіть в ній підкладку. Якщо вода буде занадто теплою (більше 40 градусів) - підкладка може підсісти, тобто зменшитися в розмірі. Отже, пришити її назад, не зіпсувавши зовнішній вигляд шуби, не вийде.

Сильно забруднену підкладку очистіть сумішшю нашатирного і денатурованого спирту в співвідношенні 1:1 або просто нашатирним спиртом.

Висушіть чисту підкладку і добре пропрасуйте праскою, розпрямляючи всі шви. Акуратно, за допомогою тонкої голки ушийте підкладку на колишнє місце.

Якщо, оглянувши підкладку, ви виявили на ній пошкодження, які складно полагодити, спробуйте замінити її на нову. Для цього, відсіч підкладку, ретельно пропрасуйте її праскою з виворітного боку. Потім використовуйте її в якості лекала, щоб викроїти нову підкладку для своєї шуби. Відпрасуйте готову підкладку і акуратно Ушийте.

Якщо ви є власницею довгою шуби, скористайтеся наступним радою, який допоможе вам зберегти низ підкладки чистим без особливих зусиль. Підберіть точно такий же матеріал, як той, з якого зшита підкладка на шубі. Пришийте по низу вироби смужку, шириною близько 30 см, прямо поверх підкладки. Відпороти і випрати забруднену захисну смужку набагато простіше і швидше, ніж кожен раз чистити всю підкладку шуби.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: