» »

Як почистити чорну замшуВироби з чорної замші вимагають дбайливого догляду і регулярного очищення. Для того щоб привести одяг в охайний вигляд, зверніться в хімчистку. У випадку якщо у вас немає вільного часу або коштів, почистіть замшу самостійно.

Як почистити чорну замшу
Вам знадобиться
  • Шампунь, гумова щітка для нубуку, кавова гуща, очищений бензин, спеціальний спрей для замші.

Почистіть чорну замшу мильним розчином. У ємність налийте теплу воду. Потім додайте невелику кількість шампуню або рідкого мила. Перед використанням уважно вивчіть складу миючого засобу. Він не повинен містити фарбувальних і відбілюючих речовин.

Покладіть замшу на стіл так, щоб вам було зручно її очищати. Протріть матеріал поролоновою губкою, змоченою в рідині. Не допускайте сильного намокання замші, інакше після висихання вона загрубіє і втратить форму. Наприкінці протріть чистою вологою ганчірочкою. Просушіть виріб далеко від радіаторів центрального опалення. Також не рекомендується використовувати електроприлади для сушки замші.

Почистіть замшу за допомогою пари. У каструлю або чайник налийте воду. Поставте ємність на плиту і доведіть рідину до кипіння. Потримайте замшеве виріб над парою в перебігу декількох хвилин. Після почистіть матеріал гумовою щіткою для нубука.

Скористайтеся кавовою гущею для очищення чорної замші. Нанесіть засіб на забруднені ділянки вироби і почистіть щіткою. Залиште на деякий час видаліть залишки кавовій гущі ватний або марлевим тампоном. Протріть замшу вологою серветкою з мікрофібри. Після просушіть матеріал при кімнатній температурі.

Відчистите плями від жиру за допомогою очищеного бензину. Його можна купити в господарському або будівельному магазині. Змочіть ватяний диск в розчиннику і протріть забруднені місця від периферії до центру. Промийте слід від плями вологою ганчірочкою. Очищений бензин швидко випаровується, тому не пошкоджує колір і структуру матеріалу.

Обробіть замшеве виріб спеціальним спреєм. Купуйте даний засіб тільки у фірмових магазинах. Інакше ви ризикуєте купити неякісний товар. Розстелите замшу на столі і обприсніть. Речовини, що входять до складу, утворюють водовідштовхувальну плівку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: