» »

Як прати штучний хутроПрання штучного хутра. Штучне хутро поступово витісняє натуральний - і це зрозуміло. Він дешевше і легше. З нього можна зшити теплий одяг і при цьому не думати, що заради цього потрібно було вбивати тварин. Часом штучне хутро по своїй фактурі нічим не відрізняється від натурального. У нього є і ще одна суттєва перевага. За ним дуже зручно доглядати. Вироби з штучного хутра можна періодично прати.

Як прати штучний хутро
Вам знадобиться
  • - виріб з штучного хутра;
  • - таз;
  • - вода;
  • - пральний порошок:
  • - нашатирний спирт;
  • - очищений бензин;
  • - лимонний сік;
  • - гумова губка;
  • - щітка для одягу;
  • - пилосос.

На кожному фабричному виробі зі штучного хутра обов'язково є етикетка або хоча б ярличок, де вказані умови прання. Прати можна не всі вироби, але в більшості випадків це можливо. Як правило, вироби з штучного хутра перуть вручну при температурі близько 40 ° С із застосуванням спеціальних або універсальних миючих засобів. Можна скористатися і пральною машиною, якщо у неї передбачений щадний режим.

До прання почистіть виріб зі штучного хутра. Найкраще для цієї мети підійде пилосос з м'якою щіткою. Пройдіться пилососом по всьому виробу з лицьової та зворотньої сторони.

Приготуйте мильний розчин. Можна застосовувати універсальний пральний порошок або якісне господарське мило. Змочіть в розчині звичайну одежну щітку і почистіть виріб. Промийте виріб теплою проточною водою, потім просушіть при кімнатній температурі. Не слід сушити штучне хутро на батареї парового опалення або поруч з нагрівальними приладами.

На виробі зі штучного хутра, як і на будь-який інший одязі, можуть з'явитися найрізноманітніші плями. Зазвичай комір і манжети брудняться сильніше, ніж інші частини. Змочіть в очищеному бензині гумову губку, гарненько її вичавіть і видаліть забруднення. Після такої процедури річ необхідно провітрити. Попередньо краще випробувати дію бензину на малопомітній ділянці.

Бензин вам буде потрібно і для видалення жирних плям. Змішайте його з рівною кількістю крохмалю. Покрийте сумішшю забруднену ділянку. Як випливає втирайте склад. Дайте виробу просохнути і видаліть засіб щіткою. При необхідності повторіть процедуру. Не використовуйте бензин для чищення штучного каракулю.

Особливої ​​турботи потребують білі вироби, особливо якщо їх не можна прати. На них нерідко з'являються жовті плями. Змішайте лимонний сік з водою в пропорції 1:1. Змочіть в цьому складі щітку і акуратно виведіть жовтизну.

Хутряні вироби, які не можна прати, нерідко мають підкладку. У цьому випадку її теж доводиться чистити. Почистіть її нашатирним спиртом. Можна застосовувати також суміш цієї речовини з денатуратом в пропорції 1:1.

Вироби, які можна прати, замочіть в теплій воді з пральним порошком для вовни або шовку. Прослідкуйте, щоб річ повністю занурилася у воду, але при цьому не дуже стиснулася. Потримайте виріб у воді 15-30 хвилин, потім акуратно вичавіть. Найкраще загорнути його в бавовняну тканину і обережно видавити воду. Те ж саме зробіть після полоскання. Викручувати штучне хутро можна.

Повісьте виріб на плічки. Штучне хутро зазвичай не розтягується, тому сушити на горизонтальній поверхні не обов'язково. Сушіть виріб при кімнатній температурі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: