» »

Як вивести пляму на джинсахНа речах періодично залишаються різного роду плями. Вивести забруднення з джинсової тканини можна кількома простими і ефективними способами. Перевірені народні рецепти допоможуть вам у цьому.

Як вивести пляму на джинсах
Вам знадобиться
  • - паперова серветка;
  • - засіб для миття посуду;
  • - плямовивідник;
  • - ацетон, скипидар, бензин, розчинник;
  • - гліцерин;
  • - пральний порошок;
  • - молоко;
  • - вода.

Якщо пляма зовсім свіже, негайно промокніть його паперовою серветкою або хусткою. Таким чином, ви полегшите подальше його видалення з джинсової тканини. Пам'ятайте: чим швидше ви відправите джинси на обробку, тим кращого результату ви досягнете.

Обробіть пляму на джинсах миючим засобом для посуду. Воно відмінно видаляє різного роду забруднення, в тому числі жир. Для цього невелику кількість засобу нанесіть на кухонну губку. Далі обробіть необхідну ділянку на джинсах. Залиште миючий засіб на 20-30 хвилин. Заперіть річ в теплій воді. Обполосніть джинси прохолодною водою і висушіть.

Спробуйте вивести пляму за допомогою скипидару, ацетону, бензину або розчинника. Перед обробкою обов'язково одягніть гумові рукавички. Будь-яке з перерахованих коштів акуратно нанесіть на забруднену ділянку, починаючи з країв плями і прямуючи до центру. Для цього скористайтеся ватним тампоном (диском). Через 10-15 хвилин поперіть джинси з невеликим додаванням порошку. Даний метод видалить навіть застарілі плями.

Для виведення плям на джинсах скористайтеся сучасними засобами для виведення плям. Придбати даний засіб можна у відділі побутової хімії або спеціалізованому магазині. Згідно прикладеної інструкції нанесіть засіб для виведення плям на забруднену ділянку. Через рекомендований час залишки кошти видаліть теплою водою. Перед застосуванням не забудьте ознайомитися з інструкцією та рекомендаціями щодо використання.

Якщо на джинсах мається чорнильна пляма, обробіть забруднену ділянку гліцерином. Для цього нанесіть його на 40-60 хвилин, після чого залишки кошти змийте підсоленій теплою водою.

Також плями від чорнила спробуйте вивести за допомогою кислого молока. Для цього підігрійте його на повільному вогні протягом 5-7 хвилин. Покладіть джинси в тепле молоко. Через 1-2 години простірніте річ з невеликим додаванням порошку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: