» »

Як відіпрати брудні автомобільні чохлиАвтомобільні чохли призначені для захисту оббивки крісел від забруднень. Вони дають можливість оформити інтер'єр салону автомобіля за своїм бажанням і смаком. Чохли слід піддавати систематичної пранні або чищення. Способи залежать від матеріалу, з якого вони виготовлені.

Як відіпрати брудні автомобільні чохли
Вам знадобиться
  • - сітка для прання;
  • - засіб для килимів;
  • - манка, крохмаль, висівки;
  • - рідке синтетичне миючий засіб;
  • - денатурований або медичний спирт;
  • - бензин;
  • - плямовивідник.

Якщо ваші автомобільні чохли виготовлені зі шкіри або шкірозамінника, то їх не можна піддавати пранню. Для видалення будь-яких забруднень протріть чохли вологою ганчіркою, змоченою в мильному розчині. Для його приготування розчиніть в 5 літрах води 1 столову ложку засобу для чищення килимів.

При чищенні сильно не зволожуйте чохли, достатньо протерти їх трохи вологою ганчіркою. Якщо є жирові забруднення, протріть всі плями губкою для миття посуду, змоченою в медичному або денатурованому спирті.

Чохли з натурального хутра зніміть, почистіть за допомогою манки, висівок або крохмалю. Для цього розстеліть їх на рівній поверхні, рясно посипте одним із зазначених коштів, чистку зробіть руками. Довгий ворс очищайте вздовж вовни, короткий - проти. Потім ретельно струсіть чохли, просушіть під навісом.

Чохли їх натуральної вовни зніміть, помістіть в сітку для прання, покладіть в пральну машину, включіть програму «Шерсть», додайте рідкий засіб, призначений для прання вовняних виробів. Проведіть додаткове полоскання, додайте кондиціонер, просушіть.

Чохли з льону або бавовни періть в машині звичайним способом на режимі, призначеному для даного виду тканин. Температуру знизьте до 30 градусів. Зазвичай в пральній машині стоїть режим «Льон, бавовна» з температурним режимом 60 градусів, але дана температура сприяє сильної усадки і сминанию виробів, тому дуже важливо змінити температурний режим.

Велюрові чохли поставляються з Китаю, Канади, Туреччини, США. Велюр призначений спеціально для автомобільних чохлів, не схильний статичної напруги, що не прогорає від попелу, виготовлений з бавовняної тканини з синтетичним напиленням, не схильний до усадки, легко стирається.

Для догляду за велюровими чохлами зніміть їх з сидінь, помістіть в пральну машину, включите режим «Синтетика» і додаткове полоскання. При останньому полосканні додайте кондиціонер.

При пранні будь-яких чохлів використовуйте рідке синтетичне миючий засіб. Якщо на тканинах є жирні плями, обробіть їх денатурованим або медичним спиртом. Також для видалення плям ви можете використовувати бензин або будь плямовивідник.

Замість самостійної прання авточехлов ви завжди можете скористатися послугами хімчистки, де вам дадуть гарантію, що чохли не дадуть усадку, і всі плями будуть видалені. Послуги хімчистки доступні за ціною більшості громадян.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: