» »

Як очистити килим від лаку для нігтівПрибрати лак з килима можна кількома способами. Для цього існують спеціальні засоби, які можна купити в магазині. Крім цього, можна скористатися і такими підручними засобами, як ацетон або очищений бензин.

Як очистити килим від лаку для нігтів
Якщо доводиться говорити про манікюр, то передбачаються такі якості, як краса і стійкість. Чудово виконаний манікюр радує і володарку, і оточуючих. Однак частенько відбуваються прикрі казуси. Попадання лаку, наприклад, на килим - один з багатьох. Виникає питання, як очистити килим від лаку?

Прикра дрібниця чи проблема?

Чи існують способи виправлення такої прикру помилку? Адже хороший лак славиться своєю стійкою уїдливістю. Якщо забруднений килим світлий, білий, нефарбований, то можна спробувати скористатися спеціальним засобом для видалення манікюрного лаку без ацетону. У разі «поразки» килима з пофарбованих матеріалів такий засіб може позбавити нитки барвника, залишивши неприємне пляма. Слід залити дефектне місце спиртом. Потім обережно прибирати його паперовим рушником, губкою. Швидше за все, спочатку килим не очиститься. Можливо, здасться, що пляма стало яскравішим. Не варто впадати у відчай, просто чистку слід провести підряд кілька разів, регулярно міняючи підручні засоби.

Поради бувають різні

Якщо пляма просто здаватися не має наміру, доведеться вдатися до найсильнішим засобам. Щоб прибрати лак з килима, треба підібрати хімікати, здатні розкласти маникюрную субстанцію. Наприклад, очищений бензин, ацетон. Головне застереження - спочатку на затишному місці переконайтеся, що вибране засіб не роз'їсть волокна вашого килима, не заподіє йому ще якихось додаткових дефектів.

Якщо в килимі з густим високим ворсом «заблукала» крапля лаку, можна просто дочекатися її висихання. І після цього акуратно зістригти ножицями трішки ворсинок з лаком.

Ще один варіант, як позбутися пролитого лаку. На першому етапі застосовується рідина з видалення лаку або ацетон. Через невеликий час на килим кладуть рушник, міцно його притискаючи. Роль рушники в процесі - ввібрати пляма.

Наступний варіант видалення пролилася лаку передбачає використання суміші теплої води і рідини для миття посуду (наприклад, 1 ложка на 2 склянки). Озброївшись шматком білої тканини, промокайте пляма даної сумішшю. Втирати слід, поки рідина повністю не витратиться. Далі слід намочити уражене місце килима холодною водою, дати гарненько просохнути.

Наостанок головна порада - щоб видалення плями сталося з максимально можливою ефективністю, слід приступати до рятувальних заходам негайно. Чим свіжа пляма, тим більше шансів на успішне порятунок.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: