» »

Як позбутися неприємного запаху у взуттіНеприємний запах з кросівок або домашніх тапочок здатний зіпсувати вам настрій і отруїти життя оточуючим. Поганий запах від взуття говорить про те, що ваші ноги не "дихають" у взутті, а також свідчить про розмноження грибків і бактерій. Щоб справитися з цією проблемою, своєчасно доглядайте за вашою взуттям.

Як позбутися неприємного запаху у взутті

Як позбутися неприємного запаху у взутті
Причина неприємного запаху - це бактерії, а тепло і волога - це ідеальне середовище для їх розмноження. Чим довше ви носите взуття, не знімаючи, тим більше бактерій у вашій взуття. Тому частіше провітрюйте і завжди сушіть черевики. Рекомендується придбати спеціальну електросушарка і обробляти взуття водовідштовхувальними засобами в дощову погоду.

Як позбутися неприємного запаху у взутті
Користуйтеся змінними устілками з натуральних матеріалів. Частіше періть і обробляйте їх спеціальними засобами для чищення. Рекомендується мати хоча б дві пари взуття на кожен день, щоб носити їх поперемінно.

Як позбутися неприємного запаху у взутті
Мийте ноги щодня грубої мочалкою, користуйтеся спеціальними тертками для ніг, для того щоб прибрати загрубілу суху шкіру стоп. Вранці обробляйте дезодорантом, кремом або присипкою від пітливості ступні ніг. Кожен день міняйте шкарпетки. Своєчасно лікуєте грибок стопи.

Як позбутися неприємного запаху у взутті
Від запаху у взутті допоможуть різні спеціальні взуттєві дезінфектори і аерозольні дезодоранти. Можна використовувати звичайну перекис водню, протерти нею взуття всередині або навіть налити її всередину для повної дезінфекції. Ще один дієвий варіант - виморожування. Помістіть взуття на ніч в морозилку, загорнувши в поліетиленовий мішок.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: