» »

Як відмити замшу від соліНа замшевих чоботях періодично з'являються плями солі, які помітні не тільки на чорних виробах, але і на світлих. Сіль - це реагенти, якими посипають дороги, тому уникнути цієї проблеми неможливо. Відновити вигляд і колір взуття можна різними способами.

Як відмити замшу від солі
Вам знадобиться
  • - миючий засіб;
  • - губка;
  • - щітка;
  • - засоби по догляду за замшею;
  • - нашатир;
  • - оцет;
  • - старі газети.

З нових чобіт рекомендується видаляти плями солі за допомогою сучасних засобів по догляду за замшею. Купити їх можна в будь-якому магазині, в якому є подібна продукція. Креми і спреї бувають як безбарвні, так і з тоном, щоб відновлювати вироби. Почистіть замшу щіткою, потім нанесіть засіб і почекайте, поки воно повністю вбереться. Вз'ерошьте ворс щіткою повторно. Потім нанесіть водовідштовхувальне просочення. Обробку проводите в міру необхідності.

Якщо на виробі є не тільки плями солі, а й інші забруднення, виперіть його тільки зовні. Намагайтеся, щоб вода не потрапляла всередину чобіт, інакше зіпсується хутро - стане менш теплим. Для чищення використовуйте теплу мильну воду і губку. Потім обполосніть під проточною водою - робіть все дуже швидко, щоб клей не розмокнув. На завершення набийте взуття газетами і поставте в тепле місце на просушування.

Невеликі плями солі можна вивести оцтовою кислотою. Розбавте її до 5-7% чистою водою. Змочіть губку і протріть місця забруднень. Якщо тон після обробки вийшов нерівним, відновіть його спреєм відповідного кольору. Деякі використовують замість оцту нашатирний спирт. Розбавте його водою у співвідношення 1:5. Протріть замшу аналогічним способом.

Позбутися від плям солі можна, якщо потримати замшеве виріб над парою. Попередньо видаліть щіткою забруднення, при необхідності помийте підошву губкою. Після просушіть чоботи і обробіть безбарвним спреєм, який володіє водовідштовхувальними властивостями.

Здайте взуття в шевську майстерню, якщо не хочете чистити її в домашніх умовах. Майстер видалить плями солі, відновить колір і текстуру замші за допомогою професійних засобів. Вам залишиться лише забрати виріб через невеликий проміжок часу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: