» »

Як прати куртку в машинціВерхній одяг вимагає особливого догляду, так як зіпсувати її неправильної пранням в машинці досить просто. Для того щоб виріб прослужило кілька сезонів, необхідно дотримуватись певних правил, що стосуються того, як прати куртку.

Як прати куртку в машинці
Вам знадобиться
  • - вода,
  • - миючий засіб або пральний порошок.

Перед тим як прати куртку, уважно ознайомтеся з інформацією з чищення речі, зазвичай міститься на бирці, пришитою до шву. До деяких виробів додаються докладні анотації у вигляді пам'ятки по догляду, яку бажано зберегти. Якщо на бирці зображений перекреслений двома перехресними лініями трикутник, значить, прання куртки в машинці заборонена. Рекомендація прати виріб вручну зображується у вигляді руки, зануреної в воду.

Після цього перевірте всі кишені, дістаньте з них все. Іноді в кишенях забувають гроші і документи, які після контакту з водою приходять в непридатність. Потім застебніть всі блискавки і покладіть куртку в барабан.

Насипте у відсік машинки пральний порошок, але краще всього використовувати рідкий миючий засіб для прання. Воно буде легше отполасківается.

Прання куртки в машинці повинна здійснюватися при тій температурі, яка вказана на ярлику. Найчастіше виставляється обмеження в 30-40 градусів. Якщо прати куртку при більш високій температурі, тканина може деформуватися або злиняти. Виставите режим прання. При використанні прального порошку бажано виставити функцію додаткового полоскання, що дозволить уникнути появи розлучень на куртці.

Якщо на бирці куртки стоїть значок заборони віджиму, що виглядає як квадрат, в якому намальовано три вертикальні смужки, обмежте дану функцію в пральній машині. Переважно перуть куртку в делікатному режимі, при найменших кількостях обертів виріб краще збереже форму.

Після закінчення прання струсіть куртку. Легка верхній одяг може сушитися на мотузку, а куртки з наповнювачем сушаться горизонтально.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: