» »

Як прибрати розлучення на куртціПри пранні об'ємних речей, особливо верхнього одягу, на них іноді з'являються розлучення, позбутися яких можна, не вдаючись до послуг хімчистки. Для цього потрібно дотримуватися кількох нехитрих правил по догляду за куртками і пуховиками.

Як прибрати розлучення на куртці
Вам знадобиться
  • - пральна машина;
  • - гель для прання;
  • - рідкий відбілювач;
  • - рідкий засіб для виведення плям;
  • - 4 - 5 тенісних м'ячів;
  • - сушильна машина.

Розводи після прання і висихання одягу на пуху або синтепоні з'являються в тому випадку, якщо ви використовували неякісний пральний порошок або взяли багато миючого засобу. Щоб уникнути появи сторонніх плям на куртці, використовуйте гель або шампунь для прання. Вибрати найбільш відповідний режим пральної машини для пухових і синтепонових речей - делікатний догляд при температурі 30 - 40 градусів. На жаль, прибрати плями від розлучень за допомогою вологої ганчірки або методом сухого чищення не вдасться, це, навпаки, погіршить ситуацію.

Єдиний вірний спосіб прибрати розлучення на куртці темного кольору - прополоскати її в пральній машині ще раз, краще всього використовувати режим подвійного полоскання. Для досягнення найкращого результату при полосканні об'ємних речей в пральній машині не кладіть в барабан більше однієї куртки, так як синтепон або пух вбирає всю воду. Прополоскати дитячий зимовий одяг можна вручну, для цього рясно полийте виріб водою з душу, після чого відіжміть в пральній машині або руками.

На світлій пуховій куртці після прання можуть залишитися жовті розводи від погано простирається пуху, які виводяться за допомогою додаткового прання з плямовивідником і відбілювачем. Після прання кілька разів прополощіть виріб. Щоб пух добре простягався і не збився всередині куртки, перед початком прання покладіть в барабан пральної машини кілька тенісних м'ячів.

Розводи на куртці можуть бути не видно відразу після прання, помітними вони стануть після висихання вироби. Тому пуховий і синтепонові одяг сушіть в місцях з хорошою циркуляцією повітря далеко від нагрівальних приладів, наприклад, на балконі. При цьому добре розправляйте і кілька разів перевертайте вироби. Якщо є можливість просушити куртку або пуховик в сушильній машині, скористайтеся цим способом догляду за одягом. Пам'ятайте, що прати і сушити об'ємні речі потрібно вивернутими на виворітну сторону, щоб уникнути появи розлучень.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: