» »

Як прибрати з замші плями від соліУ зв'язку з тим, що в зимовий період дороги, як правило, обробляються сумішшю солі та піску, власники замшевого взуття постійно стикаються з проблемою очищення речей від сольових плям.

Як прибрати з замші плями від солі
Вам знадобиться
  • - водовідштовхувальний спрей;
  • - гумова щітка;
  • - нашатирний спирт;
  • - вода;
  • - мило;
  • - м'яка тканина;
  • - кірка чорного хліба.

Щоб запобігти появі сольових розлучень на взуття з замші періодично наносите на неї водовідштовхувальний спрей - просочення. Антіводная просочування сприяє тому, що сіль залишається на поверхні, а також захищає від вологи та бруду. При нанесенні спрею не економте: чим краще ви обробите взуття, тим простіше з неї потім буде прибрати сольові плями. З добре просоченої взуття сіль легко забирається вологою ганчірочкою.

Для очищення замшевого взуття від солі можете також скористатися спеціальною гумовою щіточкою, але перед цим обов'язково висушіть взуття. Після чищення нанесіть на виріб водовідштовхувальний спрей - просочення.

Якщо сіль вбралася настільки, що не прибирається сухою щіткою, почистіть взуття губкою, змоченою розчином нашатирного спирту. Для приготування розчину розбавте одну столову ложку спирту п'ятьма столовими ложками води. Після цього протріть замшеве виріб підкисленою водою, для приготування якої розведіть одну чайну ложку оцту літром очищеної води. На закінчення пополіруйте безворсовой м'якою тканиною і потримайте взуття над паром, щоб підняти і розпушити ворс.

Якщо замшеве взуття сильно забруднене, почистіть її щіткою, змоченою в мильному розчині. У мильний розчин можете додати нашатирний спирт у співвідношенні 1: 5. Після процедури промийте взуття холодною водою, пополіруйте м'якою тканиною і потримайте над парою.

Після очищення взуття із замші скористайтеся спеціальною фарбою - аерозолем для відновлення кольору.

Якщо сольові плями з'являються на замшевих джинсах, регулярно обробляйте їх спеціальним водовідштовхувальним спреєм, щоб сіль залишалася на поверхні. При можливості заправляйте в чоботи або підгинайте.

Почистити замшеве річ можна також за допомогою кірки чорного хліба: потріть нею сольове пляму і струсіть залишки щіткою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: