» »

Як успішно позбутися неприємного запаху взуттяДомашні тапочки, черевики, чобітки або кросівки, від яких виходить неприємний запах, здатні зіпсувати настрій всім оточуючим. Якщо ви спеціально не бажаєте отруїти повітря своїм сусідам або близьким, скористайтеся простими порадами щодо позбавлення від неприємного запаху взуття.

Як успішно позбутися неприємного запаху взуття

Як успішно позбутися неприємного запаху взуття
Головною причиною неприємного запаху є поява бактерій, які дуже швидко розмножуються у вологих і теплих умовах. Чим довше ви не знімаєте і не просушувати взуття, тим швидше взуття буде заселятися бактеріями і мікроорганізмами.

Щоб уникнути цього, залишайте взуття відкритою, щоб вона могла швидко висохнути і провітритися. Не варто залишати шкарпетки у взутті, а саме взуття прибирати в коробки.

Халяви чобіт рекомендується повністю розстібати і розправляти. Взуття, призначену дощової погоди, слід обробляти водовідштовхувальними засобами. Хорошим варіантом для тих, кому доводиться ходити у взутті тривалий час, може стати електрична сушарка.

Якщо ноги сильно потіють, то сушарка просто необхідно. Крім цього, бажано купити 2-3 пари взуття і носити їх поперемінно.

Як успішно позбутися неприємного запаху взуття
Ефективним методом знищення бактерій є їх виморожування. Для цього на ніч взуття загортають у пакети і поміщають в морозильник. Деяким видам взуття даний спосіб протипоказаний, особливо лаковим моделями. Після заморозки дайте взуття нагрітися до кімнатної температури, і тільки після цього взуття можна одягати.

Як успішно позбутися неприємного запаху взуття
У багатьох взуттєвих магазинах можна придбати різні аерозольні дезодоранти. Їх ефективність краще визначати на практиці, оскільки деякі дезодоранти залишають плями на взутті.

Обробляти взуття краще ввечері, щоб вона встигла просохнути до ранку. Результат обробки взуття визначати також буде видно вранці.

Також взуття можна обробити зсередини перекисом водню і дати їй повністю просохнути.

Як успішно позбутися неприємного запаху взуття
Використання змінних устілок з натуральних матеріалів дозволить уникнути появи запаху у взутті тривалий час. Устілки слід регулярно провітрювати, прати і обробляти. Дезодоруючі устілки на картонній основі здатні відмінно усувати запахи і вбирати вологу. Устілки рекомендується щодня виймати і сушити в умовах кімнатної температури.

Як успішно позбутися неприємного запаху взуття
Стара взуття найчастіше повністю просякнута неприємними речовинами і виливає різкий запах, тому за нею потрібно доглядати щодня, протираючи губкою і обробляючи засобами для догляду. Старі устілки для такого взуття краще не використовувати.

Зберігати старе взуття слід тільки в добре провітрюваних приміщеннях.

Як успішно позбутися неприємного запаху взуття
Дуже важлива гігієна ніг, щоб вони не потіли і не передавали взуття бактерії, що викликають неприємні запахи. Підошви ніг слід протирати жорсткою мочалкою, а доглядати за шкірою краще за допомогою зволожуючого крему. Вранці слід обробляти дезодорантом не тільки верхні ділянки тіла, але і ступні ніг.

Дезодоранти сприяють захисту ніг від інфекцій і запобігають появі різких запахів. Шкарпетки слід міняти якомога частіше, а іноді по кілька разів на день. Вибирати шкарпетки і устілки для взуття рекомендується з натуральних матеріалів, щоб ноги «дихали» і не було неприємного запаху.

Як успішно позбутися неприємного запаху взуття
Взуття, яка зроблена з різко пахне матеріалу, з часом вивітрюється сама. Якщо ваше взуття виливає неприємний запах, залиште її на деякий час в добре провітрюваному місці. Не варто взуття, зроблену з пахнучого матеріалу, зберігати в закритих упаковках і коробках, а також у поліетиленових пакетах.

Шафка для взуття слід утримувати в чистому вигляді, поклавши в нього пахучі кошти. Різновидів сухих ароматизаторів існує безліч, тому вибрати підходящий запах не складе труднощів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: