» »

Видалення важких плямКожна господиня стикалася з Стійки плями. Однак народні способи можуть творити чудеса не гірше магазинних засобів.

Видалення важких плям
Вам знадобиться
  • - гліцерин;
  • - нашатирний спирт;
  • - ацетон або бензин;
  • - харчова сіль.

Жирові плями легко видалить бензин або ацетон. Просто пропрасуйте свіжі плями через марлеву тканину. Далі прочистіть їх бензином або ацетоном. Пляма поступово зникне на ваших очах.

Фруктові плями. Якщо ці плями свіжі, їх виведе гаряча вода. Хвилин на 30-40 річ опускаєте в гарячу воду або молоко, після цього перете її. Якщо пляма поставлено давно, на допомогу прийде лимонна кислота. На тазик теплої води потрібно 5 г лимонної кислоти. Опускаєте в цей розчин річ, замочуєте 1:00, після перете як звичайно. Аналогічним способом відпираються плями від червоного вина і ягід. Можна використовувати й інший спосіб. На свіжі плями від вина насипте вологу харчову сіль, через 10-15 хвилин промийте пляма в мильній воді. Якщо річ біла, замочіть її в розчині перекису водню, потім також сполосніть в мильній воді.

Плями від риби, соусів, консерви або молока. Якщо пляма свіже, воно легко промиється в мильній воді. А старі і добре просочені плями очищаються гліцерином. Візьміть ватку, змочену в гліцерині, і просочуйте нею пляму. Через півгодини його можна буде обполіскувати в теплій воді з додаванням крапельки нашатирного спирту.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: