» »

Що робити, якщо Ваніш не допомагаєЯкщо «Ваніш» не допомагає, можна спробувати вивести плями з допомогою народних засобів. Тільки речі перед процедурою потрібно почистити і провести тест: обробити складом шви з виворітного боку. Якщо все буде гаразд, приступати до видалення плями.

Що робити, якщо Ваніш не допомагає
Багато споживачів скаржаться на те, що Ваніш не допомагає і не виводить плями з одягу. У цьому випадку можна спробувати використовувати цей же засіб, але в іншому вигляді, або повторити процедуру кілька разів. Якщо і ці заходи не допомогли, необхідно шукати інші способи усунення плям.

Етапи підготовки

Видаляючи плями з одягу і білизни в домашніх умовах власноруч приготованим складом, необхідно бути дуже обережним, адже є ризик зіпсувати одяг. Спочатку варто спробувати обробити народним засобом внутрішні шви виробу: якщо нічого поганого не сталося, можна наносити склад на пляму. Перед тим як приступати до видалення плям, річ потрібно очистити від пилу і пройтися по ній сухий, а потім і вологою щіткою. Наносити склад проти плям потрібно дерев'яною паличкою або піпеткою. Щоб навколо плями не утворювалися кола (ореоли), тканина навколо цього місця можна змочити бензином або засипати крейдою.

Для видалення з поверхні тканини плям від масел і жирів, використовується тільки очищений розчинник. Перевірити чистоту бензину або скипидару можна, якщо капнути трохи засобу на папір: після висихання від нього не повинно залишитися ніяких слідів, інакше потім доведеться думати, чим видалити знову отримане пляма.

Способи видалення плям

Якщо «Ваніш» не допомагає від плям йоду, то тканина потрібно протерти розчином гіпосульфіту, розчинивши 1 чайну ложку речовини в одній склянці теплої води і протерши отриманим складом пляма. Плями від косметики легко видаляються нашатирним спиртом, тільки потім потрібно не забути промити тканину водою. Застарілі плями легко видаляються розчином лимонної або щавлевої кислоти: одну ложку кислоти потрібно розвести в одній склянці води, обробити пляму і після випрати або просто промити водою.

Якщо «Ваніш» не допомагає у випадку з заяложеної плямами на шовкових або вовняних речах, тканину можна потерти вовняний ганчірочкою, змоченою в бензині, ацетоні, нашатирному спирті, денатурованому спирті або суміші з цих компонентів. Надлишки рідини допоможе прибрати папірусна папір. Білі й світлі тканини можна, нанести її на пляму, залишити на кілька годин, а після очистити щіткою.

Нашатирний спирт використовується в багатьох випадках, коли «Ваніш» не допомагає: наприклад, він здатний впоратися з зафарбованими речами. Якщо трохи додати його в гарячу воду і помістити туди речі, стороння фарба піде, і речі знову придбають вихідний колір. Цю ж проблему можна вирішити і за допомогою соди. У таз з гарячою водою засипати соду, помістити речі на 10-12 годин, а після випрати в пральній машині.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: