» »

Як відремонтувати велосипедЗ кожним роком виробники велосипедів вдосконалюють конструкцію, але навіть при належному догляді найсучасніший і надійний велосипед рано чи пізно зажадає ремонту. Уміння ремонтувати велосипед самостійно обов'язково стане в нагоді вам, особливо якщо ви любите далекі поїздки.

Як відремонтувати велосипед
Вам знадобиться
  • - універсальний ключ;
  • - шестигранник;
  • - велосипедний насос;
  • - викрутка;
  • - плоскогубці.

Щоб зробити гальмо велосипеда більш пружним, знайдіть на підставі ручки гальма фігурну гайку з коліщатком. Викриття її і закріпіть коліщатком. Точно так само можна послабити цю гайку, щоб зробити гальмування більш плавним.

Якщо трос ослаб занадто сильно і викручувати гайку вже нікуди, знайдіть гальмівні колодки на ободі колеса. Послабте гайку кріплення троса і, натягнувши його, затягніть гвинт як слід.

Щоб виправити «вісімку», візьміть спеціальний велосипедний ключ для спиць або плоскогубці. Зафіксуйте велосипед так, щоб мати можливість легко крутити пошкоджене колесо. Послабте спиці з того боку, в яку відхилився обід, потім підтягніть спиці в протилежній частині колеса.

На випадок проколу камери завжди беріть з собою Велоаптечка. Зніміть колесо з велосипеда (попередньо відчепите його від гальм). Врахуйте, що для знімання колеса з гірських велосипедів необхідний ексцентрик, спеціальна гайка з ручкою.

Зніміть покришку і камеру, відкрутивши ковпачок ніпеля. Діставши камеру, накачайте її насосом і знайдіть місце проколу, відзначте його. Випустіть повітря.

Зачистіть місце навколо отвору дрібної наждачкою, ретельно очистіть і висушіть. Нанесіть клей на покришку і на латочку, залиште на кілька хвилин. Потім міцно притисніть латочку і чекайте не менше 10 хвилин, щоб клей підсох.

Накачайте і перевірте, чи добре тримається латочка, чи немає інших проколів. Подивіться, чи не потрапили всередину покришки гострі предмети, помістіть всередину камеру, надіньте на обід колеса і накачайте за допомогою велосипедного насоса.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: